ناجا: استفاده از ماهواره ۲۰ درصد کاهش یافت

فرمانده نیروی انتظامی عصر امروز(سه شنبه) با حضور در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در زمینه ماهواره، برخورد سلبی به عهده ناجا است، گفت: شاهد کاهش نزدیک به ۲۰ درصدی استفاده مردم از ماهواره هستیم.

به گزارش ایرنا از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، سخنگوی این کمیسیون به حضور سرتیپ پاسدار ‘اسماعیل احمدی‌مقدم ‘ درجلسه عصر امروز این کمیسیون اشاره کرد و گفت: فرمانده نیروی انتظامی در جلسه عصر امروز این کمیسیون گزارشی از آخرین تحولات و فعالیت‌های این ارگان در حوزه امنیت اجتماعی، مرزها و مرزبانی، راهنمایی و رانندگی، مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با مفاسد اجتماعی را ارایه کرد.

به گفته سیدحسین نقوی حسینی، احمدی‌مقدم در این جلسه همچنین درباره ‘تناسب نیروی انسانی نیروی انتظامی و جمعیت’ توضیحاتی ارایه کرد.

نقوی افزود: فرمانده نیروی انتظامی درباره برنامه‌های آموزشی حقوق شهروندی در نیروی انتظامی نیز اظهار داشت که گام‌های قابل قبولی در اصلاح روابط نیروی انتظامی با مردم صورت گرفته است.

به گفته وی، سردار احمدی‌مقدم همچنین در این جلسه اعلام کرده، طرح عفاف و حجاب تنها سند عمل نیروی انتظامی در حوزه عفاف و حجاب به شمار می‌رود که در چارچوب وظایف تعیین کننده در آن طرح قادر به انجام وظیفه هستیم.


JazabNews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *