ناهماهنگی در ثبت‌نام الکامپ نوزدهم

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

هفته قبل خبری مبنی بر اینکه ثبت نام رسمی نمایشگاه الکامپ نوزدهم آغاز نشده است، برروی پایگاه اینترنتی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور انتشار یافت این در حالی بود که پیش از آن پایگاه اینترنتی مجری نمایشگاه آغاز ثبت‌نام را هشتم آبان اعلام و قیمت غرفه‌ها را مشخص کرده بود.
 
این بیانه درحالی برروی پایگاه اینترنتی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور انتشار یافت که چندی پیش قیمت غرفه‌ها در الکامپ ۹۲ اعلام شده بود.
 
متن بیانه‌ی این سازمان به شرح زیر است:
 
نظر به مذاکرات و توافقات انجام گرفته با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران و مصوبات شورای سیاستگذاری نمایشگاه الکامپ ۱۹، هنوز ثبت نام رسمی جهت اخذ غرفه آغاز نشده، لذا شایسته است تا زمان اعلام آغاز رسمی ثبت نام که با حضور نماینده این سازمان و نمایندگان سایر ارگانهای ذی ربط مطابق توافقات قبلی انجام می پذیرد، از هرگونه اقدام برای ثبت نام و پرداخت وجه اجتناب شود.
 
اطمینان دارد مجری برگزاری نمایشگاه نیز توافقات فوق الذکر فی مابین این سازمان و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران را محترم شمرده و مصوبات شورای سیاستگذاری را که سبب تحرک و اشتیاق فعالان صنف جهت حضور در الکامپ گردیده است، اجرا خواهد کرد".
 
در این باره کاظم آیت‌اللهی – رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور – در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: ناهماهنگی‌هایی در الکامپ نوزدهم بوجود آمده است.
 
به گفته او در این بین مقصر شرکت مجری نمایشگاه بوده که بدون مصوبات کمیته اجرایی نسبت به اعلام تاریخ رسمی در پایگاه اینترنتی خود www.iranelecomp.net اقدام کرده است.
 
آیت‌اللهی تاکید کرد: در رابطه با نمایشگاه الکامپ، شورای سیاست گذاری و کمیته اجرایی وجود دارد. درحقیقت شورای سیاست گذاری مسیرها و میزان قیمتها را مشخص می‌کند و وظیفه کمیته اجرایی تعیین زمان‌بندی ثبت‌نام و سایر مسوولیت‌های اجرایی نمایشگاه است.
 
او افزود: قرار بود برای رسیدن به برآوردی کلی در ابتدا تنها پیش‌ثبت‌نام صورت بگیرد اما اشتباهی از طرف شرکت مجری الکامپ ۱۹ رخ داد و تاریخ ثبت نام به اشتباه هشتم آبان اعلام شد.
 
وی در ادامه توضیح داد: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران، این اشتباه را پذیرفت و وعده داد که به شرکت مجری تذکر داده تا آن را اصلاح کند اما در حال حاضر تاریخ ثبت‌نام قطعی در الکامپ نوزدهم در پایگاه اینترنتی www.iranelecomp.net سیزدهم آبان ماه اعلام شده که این موضوع نیز سندیت ندارد چراکه هنوز مصوبه‌ای درخصوص تاریخ قطعی ثبت‌نام توسط کمیته اجرایی مشخص نشده است. در این رابطه قرار است جلسه‌ای تشکیل و تاریخ قطعی ثبت نام در الکامپ نوزدهم تصویب شود.
 
این اتفاقات درحالی رخ می‌دهد که ۳۲ روز تا الکامپ نوزدهم زمان باقی مانده که قرار است در تاریخ ۱۴ آذرماه تا ۱۷ آذرماه در محل دایمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار شود و هنوز اقدامی در رابطه با اعلام رسمی تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ صورت نگرفته است.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ