ناوگان حمل ونقل عمومی چهارمحال وبختیاری آماده ارائه خدمت نوروزی است

۲۹م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

ˈفریبرز کرمیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: به منظور حمایت از حقوق مسافران، برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمت به شهروندان با سطح کیفی بالا از سوی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای چهارمحال وبختیاری به مسافران انجام شده است.

وی بیان داشت: دو هزار و ۳۵۰ وسیله نقلیه حمل ونقل چهارمحال وبختیاری آماده خدمات دهی به مسافران نوروزی است که از این تعداد،۳۵۰ دستگاه اتوبوس و ۸۰۰ دستگاه تاکسی داخل شهری و برون شهری برای خدمت رسانی مسافران و شهروندان آماده است.

کرمی ادامه داد:همچنین یک هزار و ۲۰۰ دستگاه مینی بوس برای خدمات دهی به مسافران داخل استانی مهیا شده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: هماهنگی های لازم از طریق انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل و رانندگان بخش مسافربری استان به منظور پیش بینی سرویس کشیک در زمان اجرای طرح نوروزی تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده انجام شده است و در صورت بروز مشکل فنی برای این وسایل نقلیه، سرویس جایگزین در سریع ترین زمان ممکن در دسترس مسافران قرار گیرد.

وی تصریح کرد: نظارت و بازرسی در تعطیلات نوروزی با حساسیت بیشتری پیگیری شده و احترام به حقوق مسافران، ارائه خدمت با کیفیت بیشتر، حفظ نظم و آرامش، ارائه امکانات رفاهی در اتوبوس و جلوگیری از تردد وسایل نقلیه دارای نقص فنی در محورهای ارتباطی در دستور کار برنامه های این اداره کل قرار دارد.

وی در پایان گفت:شهروندان و مسافران وردوی به استان می توانند، نظرات، پیشنهادات، انتقادات یا موارد تشویقی خود را با سامانه پیامکی ˈ۱۰۰۰۳۰۰۸ یا

۳۰۰۰۱۴۳ ˈ با بازرسان این اداره کل در میان بگذارند.

۷۳۶۳/۵۴۷

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ