نبستن کمربند ایمنی مرگ راننده زن را رقم زد

۲۷ آبان ،

نبستن کمربند ایمنی مرگ راننده زن را رقم زد

عصر خودرو : رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد یک دستگاه وانت پیکان با گاردریل و مرگ راننده زن آن خبر داد.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از ایسنا سرهنگ سعید اسماعیلی در تشریح این اتفاق گفت: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد شنبه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران محدوده پارک گفت‌وگو یک دستگاه وانت پیکان به سبب تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه با گاردریل کنار بزرگراه برخورد می‌کند.
وی افزود: راننده این وانت پیکان که خانمی ۳۲ ساله بود در پی این اتفاق به سبب عدم استفاده از کمربند ایمنی از خودرو به خارج پرتاب شده و در دم کشته می‌شود.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه بارها پلیس در خصوص رعایت سرعت مجاز و استفاده از کمربند ایمنی به رانندگان پیشنهاد کرده است به ایسنا گفت: متاسفانه بعضی رانندگان تصور می‌کنند این گونه پیشنهاد‌ها تنها جنبه اطلاع‌رسانی دارد و نباید آنها را در عمل اجرا کنند.
وی با اشاره به اینکه شوهر این خانم که در کنار وی نشسته بود به سبب استفاده از کمربند ایمنی آسیبی ندیده است، بار دیگر از تمامی رانندگان و سرنشینان خودروها خواست حتما از کمربند ایمنی استفاده کنند.

شنبه ۲۷ آبان   ۱۱:۵۷

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ