نتایج هفته بیستم لوشامپیونه فرانسه

۲۴م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

شب قبل پیکارهای هفته بیستم لیگ فوتبال دسته اول فرانسه موسوم به لوشامپیونه با ۵ دیدار ادامه یافت که ۴ تیم پیروز شدند که بخاطر یک برد، پاری‌سن‌ژرمن صدرنشینی را از دست داد و همچنین فاتح پیشین این مسابقات به تساوی رسید.

در اولین پیکار انجام گرفته مون پلیه، مدافع عنوان قهرمانی در جدال خانگی ۲ بر صفر از سد لورینت در ورزشگاه دولاموسون پیروز شد. ژائتان چربونیر در دقایق ۷۹ و ۸۹ گلزنی کرد.

میزبان با این برد صاحب ۲۹ امتیاز شد و در مکان هشتم جای گرفت.

بوردو نیز با همین نتیجه؛ اما در پیکاری خارج از خانه با رن برنده شد. یوان ژوفران ۵۷ و هانری سایوو ۶۶ برای میهمان گل زدند.

بوردویی‌ها اکنون با ۳۲ امتیاز صاحب رده چهارم جدول می باشند.

«برست» نیز بردی مشابه در خانه «افیان» کسب کرد. ادن باست ۱۶(پنالتی) و برنو ژروژی ۸۸ برای برست گلزنی کردند. تیم برنده بازی اکنون ۲۴ امتیازی و صاحب رده سیزدهم جدول است.

آخرین تیم پیروز پیکارهای دیشب المپیک لیون بود که در ورزشگاه دلب در حضور ۱۳ هزار نفر بر «ترویه» میزبان خویش ۲ بر یک غلبه کرد.

لیونی‌ها توسط ماکسیم گونالون ۱۱ و ساموئل اومیتی ۷۵ به گل رسیدند. در حالی که دروازه آن‌ها در دقیقه ۳۸ توسط بنژامین نیوه باز شد. با این برد لیونی‌ها به ۴۱ امتیاز رسیده و از پاری‌سن‌ژرمن، جلو زده و پیشتاز مسابقات شدند.

همچنین لیل که دو فصل فاتح این مسابقات شد، در خانه نانسی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۲ بر ۲ نرسید. لیل با ۳۰ امتیاز در رده هفتم جدول است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ