نتایج هفته بیستم لیگ فرانسه + جدول

۲۵م دیماه ،

اخبار لاشامپیونه فرانسه :‌فوتبال آنلاین : تیم‌های باستیا و نیس مقابل رمس و والنسین پیروز شدند اما المپیک مارسی در زمین سوشو در زیر بارش برف، ششمین ناکامی فصل جاری خود را تجربه کرد.

 به گزارش فوتبال آنلاین شب قبل پیکارهای هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه «لوشامپیونه» با ۳ دیدار به پایان رسید. در اولین دیدار، باستیا خارج از خانه ۲ بر یک مقابل رمس برنده شد. ایلان ۲۱ و تاویون ۴۸ برای باستیا و گورته ۶۳ برای رمس گلزنی کردند.

همچنین نیس در ورزشگاه مونیسیپال ۵ بر صفر والنسین را درهم شکست. سیویتانوویچ ۴۵، ۷۹، سیولی ۵۹، اسریک ۶۴ و دیژار ۸۷ برای میزبان گلزنی کردند.

در ورزشگاه آگوست بونال جایی که سوشو در زیر بارش برف به استقبال از المپیک مارسی شتافت، میزبان انتقام باخت ۲ بر صفر بازی رفت را با کسب برد ۳ بر یک گرفت. سوشو که حتی از دقیقه ۶۱ لاپی، مدافعش را به سبب کارت زرد دوم از دست داد، توسط پریتوالی ۱۸، باکامبو ۴۰ و مورل  ۴۷(بازیکن حریف) به گل رسید. در مقابل بندرنشینان مارسی توسط آندره آیه ۵۵ تک گل خود را به ثمر رساندند. با این نتیجه المپیکی‌ها ششمین باخت فصل جاری را کسب کردند.

هم اکنون المپیک لیون با ۴۱ امتیاز صدرنشین است. پاری‌سن‌ژرمن با ۳۹ امتیاز در رده دوم قراردارد. المپیک مارسی نیز با یک امتیاز کمتر (۳۸) صاحب پله سوم است.

برای ملاحظه جدول فرانسه اینجا را کلیک کنید.


FootballOnline.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *