نتایج انتخابات شوراها در استان گیلان

۲۶خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

اسامی منتخبان مردم در انتخابات چهارمین دوره شورای شهر در استان گیلان اعلام شد.

به گزارش ممتازنیوز، نتایج انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهرها و روستاها در استان گیلان مشخص شدند.

صومعه‌سرا

فرماندار صومعه‌سرا به نتایج انتخابات شوراهای شهر این شهرستان اشاره کرد و گفت: از مجموع آرای مردم، هفت نفر عضو اصلی شورای شهر و سه نفر علی‌البدل برای فعالیت در چهارمین دوره شورای شهر صومعه‌سرا مشخص شدند.

وی اذعان کرد: «محمد باقر سرشاد» با پنج هزار و ۳۸۰ رأی نفر اول شورای شهر صومعه‌سرا را به دست آورد.

حسینعلی‌زاده افزود: «ناصر حقیقی» با چهار هزار و ۶۷ رأی نفر دوم و «سید محمود حسینی» با سه هزار و ۶۶۲ رأی نفر سوم شورای شهر صومعه‌سرا شدند.

به گفته وی، «مجتبی حسین‌زاده» با دو هزار و ۷۳۷ رأی، «فرزاد طالبی» با دو هزار و ۶۳۱ رأی، «کیومرث احمدی» با دو هزار و ۵۴۱ رأی و «محمد رضا رحمانی» با دو هزار و ۳۰۱ رأی جزو اعضای اصلی شورای شهر صومعه‌سرا شدند.

این مسئول، «حمید رحیمی» با دو هزار و ۱ رأی،«صفر عباسی» با دو هزار و ۱۰۱ رأی و «مجید صانعی» را نیز به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر صومعه‌سرا نام برد.

املش

فرماندار املش با اشاره به اعلام نهایی نتایج انتخابات شوراهای اسلامی، اظهار کرد: اصغر جانعلی‌پور با کسب یک‌هزار و ۷۵۳ رأی نفر اول عضو شورای اسلامی شهر املش شد.

وی افزود: نعمت‌الله نعمتی با کسب یک‌هزار و ۵۷۹ رأی، بابک ریحانی یک‌هزار و ۵۷۷ رأی، غلامرضا رضایی یک‌هزار و ۵۷۵ رأی و شهرام کریمی با یک‌هزار و ۵۶۰ رأی چهار عضو دیگر شورای اسلامی شهر املش شدند.

به گفته این مسئول، با اتمام شمارش آرا در شهر رانکوه سجاد رحمتی، داود کریمی، اسماعیل علی‌نیا، محمود طاهری و محمد گل‌باز، پنج عضو شورای این شهر شدند.

شفت

 فرماندار شفت با اعلام معرفی منتخبان شوراهای اسلامی دو شهر شفت و احمدسرگوراب، خاطرنشان کرد: در شهر شفت حسن رضایی نفر اول انتخابات این شورا را کسب کرد. علی مهدوی نفر دوم، غلامرضا راد نفر سوم، بهروز جلیلی و امیر صادق نفرات بعدی انتخابات شورای شهر شفت را کسب کردند.

شفیعی‌ثابت با اشاره به معرفی نفرات منتخب شورای شهر احمدسرگوراب، اذعان کرد: جمشید تازهی نفر اول این دوره از انتخابات شورای شهر احمدسرگوراب را کسب کرد.

وی افزود: آرمین صفری نفر دوم، علی رضایی ماسوله نفر سوم، رحیم رفائی نفر چهارم و ایرج دلجویی نفر پنجم شورای اسلامی شهر احمدسرگوراب را به دست آوردند.

به گفته شفیعی‌ثابت، هر کدام از شهرهای شفت و احمد سرگوراب دارای پنج نفر عضو اصلی شورای اسلامی می باشند.

لنگرود

فرماندار لنگرود با اشاره به مشخص شدن منتخبان شورای اسلامی شهر لنگرود خاطرنشان کرد: غلامرضا منصفی با کسب ۸ هزار و ۲۲۵ رأی بیشترین آرای انتخابات این شورا را به دست آورد.

محمدبیگی افزود: مهرداد زحمتکش با کسب ۶ هزار و ۹۰۴ رأی نفر دوم این رقابت‌ها شد.

وی، اصغر حجامی با کسب ۵ هزار و ۴۳۱ رأی، رحیم شیخ طاهر با ۵ هزار و ۳۱۱ رأی، منوچهر مهدی‌پور با کسب ۴ هزار و ۳۴۸ رأی، افشین گلباغی با سه هزار و ۹۹۳ رأی، اعظم سیگارودی با سه هزار و ۷۱۳ رأی، رقیه سروری با سه هزار و ۴۸۰ رأی و احمدی شاد با سه هزار و ۴۲۲ رأی را از دیگر منتخبان شورای اسلامی شهر لنگرود در چهارمین دوره انتخابات شوراها ذکر کرد.

رودسر

فرماندار رودسر به اعلام نتایج نهایی اسامی شورای اسلامی شهر رودسر اشاره کرد و متذکر شد: نتایج نهایی اعضای شورای اسلامی شهر رودسر اعلام شد.

فرماندار رودسر شورای این شهر را هفت نفره ذکر کرد و یادآور شد: اسماعیل صفری توانست در رقابت شورای شهر رودسر رتبه اول را از آن خود کند.

به گفته وی، شهرام قهرمانی، مجتبی کاظمی، سید محمدعلی میررازی، عزت‌الله ابوطالبی، سید یزدان میرحبیبی و محمد حسین‌زاده دیگر اعضای شورای شهر رودسر انتخاب شدند.

آستانه‌اشرفیه

فرماندار آستانه‌اشرفیه با اشاره به معرفی نهایی منتخبان پیروز انتخابات شورای شهر آستانه‌اشرفیه اذعان کرد: اسماعیل تیغ‌نورد رتبه اول انتخابات شورای شهر آستانه‌اشرفیه را کسب کرد.

این مسئول، متذکر شد: حسین امیدوار جلال رتبه دوم، ابراهیم نجفی رتبه سوم، محمد گلباغی رتبه چهارم، یوسف دوست‌جلالی رتبه پنجم، مجید همتی رتبه ششم، مهدی رحمدل رتبه هفتم، نسیم عباس‌نژاد رتبه هشتم، عباس راغبی‌مقدم رتبه نهم، علیرضا بهمن‌یار رتبه دهم و ابراهیم بدپسند با رتبه یازدهم توانستند پیروز انتخابات شورای شهر آستانه‌اشرفیه شوند.

به گفته وی، شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه دارای هفت نفر عضو اصلی و چهار نفر علی‌البدل است.

تالش «هشتپر»

فرماندار تالش درباره مشخص شدن منتخبان شوراهای اسلامی پنج شهر شهرستان تالش، اذعان کرد: در شهر تالش «هشتپر» ۹ نفر اعضای آن مشخص شدند.

شعبانی ادامه داد: سهیل سلامی‌ریک نفر اول شورای شهر تالش شد و علیرضا یوسفی طولارود، رامین باباپورشکردست، احمد قلعه‌‌کسایی، فیروزه اردویی، طالب طالبی‌شکردست، علی وانوایی طولارود، مدینه نیکاکری و عبدالله حسین‌پور به ترتیب نفرات دوم تا نهم کسب کرسی شورای شهر تالش را به دست آوردند.

 لیسار

وی با معرفی نفرات شورای شهر لیسار گفت: علیرضا غفاری نفر اول شورای شهر لیسار شد و بابک باباخانی، سید حمدالله سید ترابی محمودآباد، عسکر آصفی و مجید اشرافی نفرات دوم تا پنجم این شورا را به دست آوردند.

 اسالم

فرماندار تالش با اشاره به مشخص شدن نفرات شورای شهر اسالم، خاطرنشان کرد: بهروز توحیدی نفر اول شورای شهر اسالم شد و یوسف عبدلی، شهلا کارچری، سعید تقی‌نیا و سراج صفی‌نژاد نفرات دوم تا پنجم این شورا را کسب کردند.

 چوبر

وی با معرفی منتخبان شورای شهر چوبر، افزود: رضوان آقایی‌چوبر نفر اول شورای شهر چوبر شد و غلامرضا مصائب، عیسی مختارپور، فرهاد حیدرنیا و حامد قلی‌پور‌چوبر نفرات دوم تا پنجم این شورا معرفی شدند.
 
حویق

شعبانی با اشاره به نفرات شورای شهر حویق، اذعان کرد: سید یوسف شکیبا نفر اول شورای شهر حویق شد و رحمان مقدم، سیدرضا یوسفی، عیسی غفاری و توکز خجسته شیرآباد نفرات دوم تا پنجم این شورا شدند.

دبیر ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه منتخبان بیشتر شهرهای این استان مشخص شده است، گفت: نتایج منتخبان شورای اسلامی شهر رشت عصر امروز اعلام می‌شود.


مشرق
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ