نتایج نهایی و تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد فردا اعلام می‌شود

۲۸ آبان ،

erfan-23-5.jpg

نتایج ۴ رشته باقی مانده آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون به همراه تکمیل ظرفیت ۲۹ رشته دانشگاه آزاد در مقطع دکتری تخصصی فردا دوشنبه اعلام می‌شود.

به گزارش تفسیری سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون با اعلام این خبر گفت: اسامی ۴ رشته باقیمانده با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی شامل زبان و ادبیات انگلیسی، حقوق خصوصی، حقوق کیفری و جرم شناسی و حقوق بین الملل عمومی روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه سال از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.com اعلام خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص اعلام اسامی تکمیل ظرفیت بعضی از رشته‌های این دوره افزود: اسامی ۱۵۲ نفر از پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی جهت نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲- در ۲۹ رشته در تاریخ مذکور اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.com از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

دکتر اقبالی در مورد وقت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری گفت: پذیرفته شدگان باید در روز دوشنبه ۶ آذر ماه به واحدهای دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه کنند و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در مورد مدارک لازم جهت ثبت نام گفت: برای ثبت نام مدارکی شامل اصل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، اصل شناسنامه عکس دار، ۶ قطعه عکس، اصل کارت ملی و مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران مشمول را مشخص می‌کند، به همراه تصویر همه آنها نیاز است که هر داوطلب باید آنها را تهیه کرده و در روز ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مورد نظر ارائه دهد.

دکتر اقبالی در پایان اشاره کرد: پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز آزمون به آدرس www.pubr-azmoon.com به صورت آنلاین و در وقت‌های مقتضی آخرین خبرها مربوط به آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام می‌کند و داوطلبان می‌توانند در طول شبانه روز جهت آگاهی از خبرها مرکز به این پایگاه اینترنتی رجوع کنند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ