نتیجه بازی والیبال ایران لهستان + گزارش و فیلم خلاصه پیروزی تاریخی ایران مقابل لهستان

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ساعت ۱۹:۰۰ امروز چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در بازی دوم مرحله نیمه نهایی در سری مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان به مصاف تیم ملی لهستان رفت و در یک بازی بسیار نزدیک با نتیجه ۳ بر ۱ مقلوب لهستان شد و از راهیابی به فینال این رقابتها بازماند.

بازینتیجه۱st2nd3rd4th
لهستان
ایران
۳
۱
۲۶
۲۴
۲۵
۲۳
۲۳
۲۵
۲۵
۲۰
نتیجه بازی والیبال ایران لهستان

در این قسمت از سایت ممتازنیوز، نتیجه بازی والیبال ایران لهستان و سایر بازیهای والیبال به صورت زنده و آنلاین اطلاع رسانی میشود.

خلاصه بازی والیبال ایران لهستان

تقابل ایران و لهستان برای تعیین دومین تیم فینالیست هفدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان، آخرین بازی امروز چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بود؛ جایی که جدال سنتی و پرچالش ایران و لهستان برای دومین بار در حباب آزادی رو صحنه رفت.

دو تیم پیش‌‌تر در مرحله مقدماتی گروه A با هم دیدار کردند که حاصل آن پیروزی سه امتیازی لهستان بود. ایران با شکست آرژانتین به مرحله نیمه‌نهایی رسید و لهستان هم آلمان را از پیش رو برداشت.

بازی امروز دو تیم اما برای تعیین دومین تیم فینالیست، در ست اول بسیار نزدیک و پایاپای دنبال شد و با امتیاز ۲۶ بر ۲۴ به سود لهستان خاتمه یافت. در ست دوم هم جنگ برابری بین دو تیم حاکم بود اما این لهستان بود که با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ ست را برد.

ست سوم اما شاگردان مسعود آرمات با ارائه بازی قدرتمند و کم اشتباه‌تر با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ از حریف پیشی گرفتند. در ست چهارم بازی نزدیک پیش رفت و درحالی که تنش بین بازیکنان هم تا حدی بالا رفته بود درنهایت لهستان با ثبت امتیاز ۲۵ بر ۲۰ بازی را برد و حریف بلغارستان در فینال شد.

به این ترتیب تیم ایران در آخرین بازی خود فردا برای کسب رتبه سوم جهان به مصاف روسیه می‌رود.

بیشتر بدانید: برنامه بازی بعدی والیبال ایران و جدول رده بندی جام ملت های والیبال ۲۰۲۱

اطلاعات و تاریخچه نتایج والیبال ایران لهستان

ایران و لهستان ۲۱ بار در مسابقات مهم جهانی (لیگ ملت های والیبال FIVB ، بازی های المپیک ، قهرمانی جهانی والیبال FIVB ، جام جهانی والیبال FIVB ، لیگ جهانی والیبال FIVB و جام قهرمانان بزرگ جهانی والیبال FIVB) به مصاف هم رفته اند. لهستان در ۱۴ مسابقه و ایران در هفت مسابقه پیروز شدند.

ایران در لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۸ لهستان را ۳ بر صفر با نتایج ۲۶-۲۴ ، ۲۶-۲۴ ، ۲۵-۲۲ شکست داد.

در مسابقات VNL 2019 ، ایران در دور مقدماتی با نتیجه ۳-۲ لهستان را شکست داد و در دور نهایی ۳-۱ مغلوب لهستان شد.

ایران و لهستان همچنین در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در گروه A به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ