نحوه انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در سوریه به داخل کشور

12.jpg

رییس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت نحوه انتقال دانشجویان شاغل به تحصیل در سوریه به داخل کشور را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر قاضی خوانساری در خصوص وضعیت انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در کشور سوریه، گفت: برای انتقالی دانشجویان از خارج به داخل باید این دسته از دانشجویان ۷۲ واحد گذرانده باشند. اما به دلیل مشکلات ایجاد شده کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور سوریه به داخل انتقال یافته‌اند البته به استثنای آنهایی که در زمان بحران سوریه رفته بودند که این انتقالی برای آنها انجام نشده است.

وی افزود: همچنین دانشجویان دوره تخصصی سال سوم و چهارم که وضعیت ارزشیابی و انتقالی آنان انجام شده است و همچنین افرادی که یک سال از زمان تحصیل آنان گذشته بوده است به صورت یک سال مهمانی، با انتقال و مهیمانی‌ شدن آنها موافقت شده است.

قاضی خوانساری در خاتمه در خصوص تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل ایرانی در کشور سوریه، گفت: حدود ۳۰ تا ۵۰ نفر دانشجوی ایرانی در سوریه تحصیل می‌کردند.

انتهای پیام


ایسنا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. شیوا گفت:

    با سلام باتوجه به اینکه من پزشک عمومی هستم تخصص در کشور سوریه پذیرش شده ام نزدیک یک ماه هستم اما به من خوابگاه نمیدهد سفارت ایران می گویدباید برگردم ووزارت بهداشت هم انتقالی من باید چیکار کنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *