نحوه ثبت نام اینترنتی مسکن مهر دانشجویان

سامانه مرکزی مسکن مهر برای ثبت نام اینترنتی دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها از روز ۱۲ اردیبهشت ماه در وزارت علوم فعال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش وزارت علوم از دانشگاه ها خواست تا اسامی متقاضیان مسکن مهر دانشجویی را اعلام کنند اما تاکنون فهرستی از طرف دانشگاه ها ارائه نشده است و به همین منظور، سامانه مرکزی مسکن مهر دانشجویی از ۱۲ اردیبهشت ماه راه اندازی می شود تا از این پس ثبت نام ها به صورت متمرکز صورت گیرد.

 

محمود ملاباشی رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد که دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای دریافت مسکن مهر می‌توانند تا ۱۰ میلیون تومان پیش پرداخت کنند و مابقی آن به صورت وام خواهد بود که در حال رایزنی هستیم تا پیش پرداخت ۵ تا ۸ میلیونی را از منابع دیگر تامین کنیم.

 

وی ادامه داد: پس از اعطای مسکن مهر به دانشجویان متاهل و تحصیلات تکمیلی، در مرحله بعدی این مسکن به دانشجویان کارشناسی اعطا خواهد شد.


۵۹۸٫ir

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. ناهيد گفت:

    ای مسئولین محترم به نظرشماهاآبان ماه سال ۹۱ نشده که ثبتناممسکنشروع شه حداقل دلمونخوش باشه که ده سال بعد قراره صاحب خونه بشیم.واسه خودم متاسفم

  2. ناهيد گفت:

    سلام امروز ۲۱ آبان ماه می باشد و تا کنون ثپت نام دور دوم مسکن مهر دانشجویی شروع نشده در حالی که در سایت نوشته شده بود که هفته سوم آبان ماه قرار است ثپت نام شروع شود لطفا تاریخ دقیق رو اعلام کنید و راهنمایی کنید.باتشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *