نسخه واقعی خودروهای کارتونی را ببینید !+ تصاویر

۱۳م آذر ،

نسخه واقعی خودروهای کارتونی را ببینید !+ تصاویر

عصر خودرو : کارتون ها و انیمیشن ها گاهی اوقات تاثیرات به سزایی را روی بسیار از اشخاص می گذارند به طوری که آن ها دوست دارند در قالب شخصیت اصلی قرار بگیرند و یا حتی وسایل آن را داشته باشند.

به نقل ازممتازنیوز، بسیاری از اشخاصی که علاقه به انیمیشن دارند دوست دارند تمام وسایل و همچنین ابزار آلات شخصیت های محبوبشان را داشته باشند و برای رسیدن به آن ها تلاش های بسیاری نیز می کنند. یکی از این وسایل می تواند خودروهایی باشد که در کارتون های مختلف از آن ها استفاه می گردد.

ماخ ۵


این خودروی مسابقه ای از روی انیمیشن مسابقه سرعت ساخته شده است و البته شاید در کشور ما بسیار طرفدار نداشته باشد اما به عنوان یکی از محبوبترین خودروهای دنیای کارتونی شناخته می گردد. “مارک تاول” سازنده آن می گوید این خودرو به گونه ای آرزوی  همیشگی او بوده است. او همچنین خودروی خود را برای اجاره مراسم های مختلف در اختیار عموم قرار داده است.

بت موبیل


خودروی بتمن را شاید در فیلم های آن دیده باشید اما اما این خودرو تا حدی با آنچه در داستان ها و کارتون ها آن بوده است متفاوت است. یکی از خودروهایی که بتمن تا به حال سوار شده است چندی پیش ساخته شد و با قیمتی نزدیک به ۲۵۰ هزار دلار به فروش رسید. این خودرو کاملا مجهز به امکانات مختلف است و شباهت بسیار بسیاری نیز با مدل کارتونی اش دارد از همین رو طرفداران بتمن حاضر می باشند هر کاری برای آن بکنند.

ون لاک پشت های نینجا


کارتون لاک پشت ها نینجا را حتما به خاطر دارید و همچنین شاید خودروی آن ها را نیز به یاد داشته باشید. یک ون بسیار مجهز که اسلحه های مختلف روی آن قرار داشت. این ون توسط تعدادی از طرفداران پروپا قرص این مجموعه بار دیگر ساخته شد و همچنین بر روی آن سلاح های مشابهی نیز کار گذاشته شد که البته این سلاح ها اسباب بازی می باشند اما این ون کاملا مشابه با مدل کارتونی اش است.

ماتر


کارتون ماشین ها را حتما دیده اید. در این انیمیشن یک خودروی بسیار بانمک  به نام “ماتر” حضور دارد که طرفداران آن شاید از طرفداران شخصیت اصلی داستان نیز بیشتر باشند. “ادی پاول” یکی از طرفداران این انیمیشن است و از همین رو بسیاری از شخصیت های آن را از جمله ماتر بازسازی کرده است. این خودرو البته برای نمایش در یک نمایشگاه گذاشته شده است وافراد بسیاری روزانه از ان بازدید می کنند.

مسابقه گیج ها


کارتون مسابقه گیج ها را شاید دیده باشید. این انیمیشن داستان ۱۱ نفر بود که با خودروهای عجیب خودشان مسابقه ای را انجام می دهند. چندی پیش تعدادی از طراحان انگلیسی خودروهای موجود در این کارتون را در دنیای واقعی ساختند و در خیابان ها یک رژه کارتونی را ترتیب دادند.

خودروی عصر حجر


کارتون عصر حجر را شاید به خاطر داشته باشید که در آن بسیاری از وسایل امروز به صورت باستانی ساخته شده بود. خودرویی که در این کارتون بود در نوع خود بسیار جالب بود چرا که باید با آن پا آن را به حرکت در می آوردند. در سال ۲۰۱۰ نمونه ای از این خودرو برای فروش گذاشته شد.

دوشنبه ۱۳ آذر   ۱۰:۱۱

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ