نسل تازه کارت هوشمند سوخت iبه تولید رسید

۲۴ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نسل تازه کارت هوشمند سوخت iبه تولید رسید

عصر خودرو : نسل تازه کارت هوشمند سوخت که iبه تولید انبوه رسیده است امروز با حضور وزیر نفت در ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران رونمایی شد.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو iبه نقل از باشگاه خبرنگاران شهرام رضایی معاون فنی سامانه هوشمند سوخت با بیان این مطلب افزود: نسل تازه کارت هوشمند سوخت مرحله آزمایشی خود را در فروردین ماه سال جاری طی کرده و در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی بعنوان یکی از دستاوردهای ملی اعلام گردیده است.
وی با بیان این مطلب گفت: متخصصان کشور کارت هوشمند سوخت را بومی سازی کرده و انحصار و وابستگی iبه یک شرکت خارجی خاص را شکستند.
رضایی تصریح کرد: از جمله مزایای نسل تازه کارت‌های هوشمند سوخت صرفه جویی مالی، طراحی و پیاده سازی مبتنی بر فناوری های غیروابسته و باز ، توانایی عرضه مجموعه خدمات تازه علاوه بر ارائه خدمات پیشی، دارا بودن نوار مغناطیسی برای استفاده در سیستم بانکی و ارائه خدمات متنوع بانکی، خدمات مدیریت وفاداری مشتریان برای مردم را از جمله مزایای این کارت عنوان کرد. ضمناً استفاده از این کارت منافعی نیز برای جایگاه داران سوخت iبه همراه دارد.
معاون فنی سامانه هوشمند سوخت، خاطر نشان کرد: در حال حاضر حدود ۲۴ میلیون کارت هوشمند سوخت نسل قدیم در کشور وجود دارد که نیازی iبه تعویض ندارند. البته هموطنان گرامی در صورت تمایل می توانند اقدام iبه تعویض کارت خود نمایند.

چهارشنبه ۲۴ آبان   ۱۱:۵۶

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *