نشان دادیم بردمان برابریوونتوس اتفاقی نبوده

۱۱م آذر ،

پیروزی شب قبل میلان برابر کاتانیا سبب شد میلان برای اولین بار در طول این فصل به دو پیروزی پیاپی دست یابد و این تیم موقتا به رده هفتم جدول صعود کند.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی میلان در پایان بازی با تمجید از بازی درگیرانه کاتانیا گفت: کاتانیا به خوبی ما را پرس کرده بود و در نهایت مزد بازی خوبش را در پی غفلت بازیکنان ما از روی ضربه کرنر به ما زد. آنها در خیلی از مناطق زمین در نیمه اول برتر از ما بودند. در نیمه دوم از بازیکنانم خواستم که فوتبال تکنیکی خود را به نمایش بگذارند و از توپ‌های مرده برای پیروزی در این دیدار استفاده کنند که در نهایت موفق به انجام این مهم نیز شدیم. هر چند در نیمه اول بازی متعادلی را از هر دو تیم شاهد بودیم اما در نیمه دوم ما سوار بر بازی شدیم و کنترل بازی را در اختیار گرفتیم و توانستیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم تا پیروزی قبلی ما برابر یوونتوس اکنون بیشتر به چشم آید. نشان دادیم با وجود حرف و حدیث‌های فراوان، لایق پیروزی برابر تورینی‌ها بودیم.

آلگری دربارهٔ استفاده نکردن از مونتولیوو گفت: او بازیکن خوب و آماده‌ای است و قصد داشتیم در نیمه دوم او را به زمین آوریم، اما اخراج بازیکن حریف سبب شد تاکتیک‌های ما به کلی تغییر کند و در نهایت ترجیح دادیم در این دیدار از او استفاده نکنیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *