نشست تخصصی ˝ هنر، شهر و هنر در شهر˝ برگزار می‌شود

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

معاونت آموزشی و پژوهشی خانه هنرمندان ایران با همکاری پایگاه انسان شناسی و فرهنگ، نشست تخصصی ˝ هنر، شهر و هنر در شهر˝ را ساعت ۱۷ پنجشنبه ۵ اردیبهشت در تالار استاد امیرخانی برگزار می‌کند.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از شبکه خبری هنرمندان، در این نشست که با سخنرانی دکتر “ناصر فکوهی” برگزار می‌شود، مباحثی چون “کاربرد انسان شناسی”، “هنر مدرن در شهر مدرن”، “نقش هنر در شهر”، “بهینه سازی فضای زیست شهری”، “روش ها و نظریات انسان شناسی مدرن در تحلیل هنر در شهر” و رابطه بین آن ها بررسی می گردد.

“ناصر فکوهی” متولد ۱۳۳۵ تهران و دانشیار گروه انسان‌شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، مدیر وبگاه انسان‌شناسی و فرهنگ و همچنین عضو انجمن بین‌المللی جامعه‌شناسی و ایران‌شناسی‌است.

فکوهی، دکترای تازه انسان‌شناسی سیاسی خود را در سال ۱۳۷۳ از دانشگاه پاریس دریافت کرد و توانست آثاری را در حوزه انسان‌شناسی، تألیف و ترجمه به چاپ برساند که از این میان می توان به مجموعه کتاب‌های “تاریخ اندیشه و نظریه‌های انسان‌شناسی”، “انسان‌شناسی شهری”، “پاره‌های انسان‌شناسی” و … اشاره کرد.

علاقه مندان برای حضور در این نشست تخصصی می توانند در زمان یاد شده به تالار استاد امیرخانی خانه ی هنرمندان ایران واقع در خیابان آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر مراجعه کنند.

انتهای پیام/۳۱


آخرین خبرها
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *