نشست خبری مایلی‌کهن و دایی امشب

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

سرمربیان تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران پیش از بازی حساس خود در هفته دوازدهم از دور رفت لیگ برتر فوتبال به سئوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهند.

دایی و مایلی کهن

 

خانه ورزش: در حالی که سه بازی از مجموع دیدارهای هفته دوازدهم از نیم فصل اول مسابقات سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز پنجشنبه یازدهم مهر ماه انجام می‌شود و دیدار استقلال تهران نیز به سبب حضور این تیم در لیگ قهرمانان در زمان دیگری به انجام می‌رسد، صبای قم در خانه برابر پرسپولیس تهران تیم رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار می‌گیرد.

با توجه به برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و پرسپولیس تهران از هفته دوازدهم بازی‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه روز جمعه دوازدهم مهر ماه در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یادگار امام قم برگزار می‌شود. بر همین اساس و با توجه به قوانین برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال که از سوی سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال به باشگاه‌های لیگ برتری ابلاغ شده است، سرمربیان دو تیم صبای قم و پرسپولیس تهران یک شب پیش از برگزاری بازی باید به سئوالات خبرنگاران رسانه‌های گروهی پاسخ دهند.

برای همین منظور با توجه به برنامه‌ریزی مسئولان باشگاه صبای قم، نشست خبری کادر فنی تیم‌های صبای قم و میهمان این هفته آن‌ها یعنی تیم فوتبال پرسپولیس تهران امشب با حضور اصحاب رسانه از ساعت ۲۰ در دفتر باشگاه صبای قم برگزار می‌شود.

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حالی گام به نشست خبری پیش از مصاف پرسپولیس با صبای قم می‌گذارد که آخرین بار سه فصل قبل در قم به عنوان سرمربی پرسپولیس پاسخگوی خبرنگاران بود و در دو دوره اخیر لیگ برتر نیز به عنوان سرمربی راه آهن به قم آمده است. مصاحبه‌های مختلفی که علی دایی این روزها در خصوص فساد در فوتبال و مشکلات داوری انجام می‌دهند، قطعاً مهم‌ترین موضوعی است که حتی حساسیت دیدار صبای قم و پرسپولیس تهران را می‌تواند از نظر خبرنگاران در نشست خبری امشب مورد تأثیر قرار دهد.

صبای قم بعد از جدا شدن عبدالصمد مرفاوی از هدایت این تیم در پایان دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، به محمد مایلی کهن به عنوان یک مربی با تجربه اعتماد کرد و وی را به عنوان جانشین مرفاوی انتخاب کرد اما مایلی کهن بعد از ۱۱ هفته با صبای قم ۱۳ امتیاز کسب کرده است و در حال حاضر فاصله امتیازی تیمش با تیم پانزدهم جدول رده بندی تنها چهار امتیاز است که این برای صبا خطرآفرین و برای هواداران، مردم و مسئولان قم و صبا نگران کننده است.

 

فارس

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *