نصب سرعت سنج در بزرگراههای جنوب پایتخت

۱۳م آذر ،

نصب سرعت سنج در بزرگراههای جنوب پایتخت

عصر خودرو : مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه تا پایان سال ۱۰۷ سرعت سنج در بزرگراههای پایتخت نصب می گردد گفت: بر اساس برنامه‌ریزیها امسال باید ۱۵۰ تا ۱۶۰ سرعت سنج در بزرگراهها نصب می‌شد که به سبب مشکل تامین تجهیزات این تعداد کاهش پیدا کرد.

به نقل از مهر حجت الله بهروز ضمن بیان این مطلب گفت: حرکت لاک پشتی نصب سرعت سنج در بزرگراه های پایتخت ادامه دارد،هرچند تصمیم داشتیم امسال این موضوع با شتاب بیشتری دنبال شود اما به سبب مشکلاتی که در تامین تجهیزات و خرید اقلام مورد نیاز در چند ماه اخیر به وجود آمد نتوانستیم بر اساس برنامه ریزی ها حرکت کنیم که با تمهیدات اندیشیده شده تلاش می کنیم این عقب افتادگیها جبران شود .
وی ادامه داد: نصب سرعت سنج ها در بزرگراههای جنوب پایتخت در دستور کار است و کمر بندی شاه عبدالعظیم در منطقه ۲۰ ، انتهای همت در منطقه ۲۲، بزرگراه های شهید یاسینی ، باقری و… مجهز به سرعت سنج می شوند.
بهروز در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت کیف پول الکترونیکی گفت: مهم ترین بخش این پروژه هماهنگی کارت ها در پرداخت هزینه بلیت اتوبوس و مترو بود که پوشش صد درصدی در این بخش داشتیم .
وی ادامه داد: بخش سوم تحت پوشش قرار دادن پارکومتر ها بود که در مناطق مرکزی پارکومتر ها توسط کارت بلیت ها هزینه هایش دریافت می گردد .
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که چه زمانی تاکسی ها تحت پوشش کارت های الکترونیکی قرار می گیرند گفت: برای آن که حجم مبادلات پولی در تاکسی بسیار است امنیت این کارت ها باید افزایش پیدا کند
بهروزاضافه کرد: تعداد تاکسیهای پایتخت بسیار است و تحت پوشش قرار دادن ۸۰ هزار تاکسی نیاز به زمان بسیاری دارد بنابراین این بخش را به سال آینده موکول کرده ایم هرند بعضی خطوط تاکسیرانی به کارت خوان مجهز شده اند اما فراگیر نیست .

دوشنبه ۱۳ آذر   ۹:۵۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ