نظر جالب مسی درباره کریس رونالدو در جام جهانی ۲۰۱۸

رونالدو و مسی

مسی درباره حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۸ به همراه رونالدو گفت:‌ برای رونالدو خوشحال هستم که توانست حضور در جام‌جهانی را به دست آورد. حضور رونالدو در جام‌جهانی سطح این رقابت‌ها را نیز بالا خواهد برد و برای جام جهانی خوب است که او به همراه کشورش در این رقابت‌ها بازی کند.

لیونل مسی در آخر مصاحبه‌اش در مورد رونالدو گفت: «همیشه گفته‌ام، همانطور که رونالدو هم گفته است، من و رونالدو به خاطر حضور یکدیگر بازیکنانی بهتر شده‌ایم. هر سال سعی می‌کنیم بهترین دستاوردها را برای تیم‌های خود به ارمغان بیاوریم و برای من حرف‌هایی که بیرون زده می‌شود، خیلی اهمیت ندارد.

رونالدو پدیده و بازیکنی با کیفیت بالاست. تمام دنیا هم این را می‌دانند و به همین خاطر است که کریس یکی از بهترین فوتبالیست‌‌های جهان است.»

مسی در مورد بهترین بازیکن جهان به نشریه تلگراف گفت: بدون هیچ شکی مسوت اوزیل یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر جهان است. او در کلاس بسیار بالایی فوتبال بازی می‌کند و خلاقیت وی مثال زدنی است.

گری نویل ستاره سابق منچستر یونایتد بعد از حذف آرژانتین و پرتغال از جام جهانی در مصاحبه ای اعلام کرد که جام جهانی بدون حضور رونالدو و مسی شرم آور است.

با حذف پرتغال و آرژانتین به نظر می رسد مسی و رونالدو دیگر جام جهانی را نبینند.

 

تا این لحظه ۹نظر ثبت شده
 1. Veola:

  این کلیپ رو حتما ببینین
  ویدائو

 2. نیایشCR7:

  اخه مسی خر کیه جعمش کنید عمو کوتوله نیم وجبی

 3. علی گرجی:

  بنظر من مسی زات فوتبال داره اما کریس نه

 4. ebi:

  ……….مادرت

 5. مهتاب:

  رونالدو بهتر ه

 6. گندم:

  فقط رونالدو. مسی بره بمیره کوتولو

 7. محدثه cr7:

  اخه نظراون هورمونی براکی مهمه ؟

 8. ارش الهام صبوری:

  این نظر از نهایت خلاقیت مسی است .او یک فوتبالر با احساس و واقیت گرا است .

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.