نظر رهبر در مورد موضع گیری علی مطهری‎ چیست؟

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز:

رهبر: موضع گیری های ایشان در حوزه های «سیاسی و اجتماعی» مشابه موضع گیری های «سیاسی و اجتماعی» مرحوم پدرشان ، شهید استاد مطهری ، فراز و فرودهای تندی دارد .

عبدالرضا داوری در صفحه فیسبوک خود نوشت:

شهریور و در آستانه سفر دکتر احمدی نژاد برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، جلسه ای در نهاد ریاست جمهوری به منظور ارائه پیشنهادات صاحبنظران به رییس جمهور با ریاست آقای مهندس مشایی برگزار شد. در این جلسه بنده و آقای دکتر امیر محبیان ، عضو شورای سردبیری روزنامه رسالت و مدیرعامل خبرگزاری آریا زودتر از بقیه مدعوین رسیدیم و تا زمان شروع جلسه ، دقایقی به گفت و گو پرداختیم. یکی از مباحث فی مابین ، مساله مواضع خاص آقای علی مطهری بود.

آقای دکتر محبیان ضمن این بحث ، عباراتی را از آیت الله خامنه ای ، رهبر معظم انقلاب دربارهٔ رفتارها و سخنان آقای علی مطهری نقل کردند که در نوع خود شنیدنی است.

آقای دکتر محبیان در همین رابطه گفت: چندی قبل برخی افراد فهرستی از مواضع خاص و شاذ آقای علی مطهری را خدمت مقام معظم رهبری ارائه می کنند.

ظاهرا آیت الله خامنه ای کریمانه لبخندی می زنند و به آن افراد میگویند : در مورد مواضع سیاسی و اجتماعی آقای علی مطهری زیاد حساسیت نشان ندهید. موضع گیری های ایشان در حوزه های «سیاسی و اجتماعی» مشابه موضع گیری های «سیاسی و اجتماعی» مرحوم پدرشان ، شهید استاد مطهری ، فراز و فرودهای تندی دارد . به عنوان مثال شهید مطهری گاهی اوقات ، آن چنان با عبارات مبالغه آمیز از دکتر شریعتی تمجید می کرد که همه مخاطبان مبهوت می شدند و در مقابل مدتی بعد ، آنچنان علیه دکتر شریعتی موضع می گرفت که گویی در مورد فردی خارج از شریعت اسلام سخن می گوید.

منبع:parsine.com


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *