نظر عارف دربارهٔ کابینه روحانی/ برای حزب فراگیر به نتیجه ای نرسیده ایم

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

معاون اول دولت اصلاحات در خصوص حزب فراگیرش گفت: در حال بررسی هستیم و الان بیشتر مسائل داخلی خودمان را داریم و در داخل خودمان به نتایج قطعی نرسیده ایم.

محمد رضا عارف در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم افطاری حزب اسلامی کار که شب قبل در دبیرستان البرز برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی براینکه ارزیابی شما از کابینه پیشنهادی روحانی چیست،گفت: ان شالله مجلس رای بالای به کابینه بدهد که بتواند دولت با اقتدار بالایی کار خود را انجام دهد.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت حزب فراگیر شما به کجا رسیده است اظهار داشت: در حال بررسی هستیم و الان بیشتر مسائل داخلی خودمان را داریم و در داخل خودمان به نتایج قطعی نرسیده ایم.

عارف در پاسخ که آیا از اعضای احزاب منحل شده مشارکت و مجاهدین در حزب شما حضور خواهند داشت، تصریح کرد: با هیچ گروهی صحبت نکردیم اگر به نتیجه برسیم اساس نامه و مرام نامه حزب را اعلام می کنیم و اکنون روی هیچ تشکل خاصی نظری نداریم.

خبرنگاری از عارف پرسید به نظر شما وزیر علوم نقشی در تغییر فضای دانشگاه ها و برگرداندن روح نشاط به دانشگاه ها دارد که عارف پاسخ داد: وزیر علوم نقش کلیدی دادرد و علاوه بر نقش پیشنهاد دهنده، نقش تصمیم گیری در سیاست گذاری ها را نیز دارد.

در مراسم افطاری حزب اسلامی کار  محمد رضا عارف، حسین کمالی،فائزه هاشمی،سهیلا جلودارزاده و اعظم طالقانی حضور داشتند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *