نعمتی: مدال طلا را مدیون همسرم هستم

۱۳م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 به گزارش خبرگزاری فارس، زهرا نعمتی دارنده مدال طلای انفرادی و برنز تیمی تیر و کمان در پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن به همراه خانواده خود مهمان برنامه پشت صحنه از شبکه سوم سیما بود.

نعمتی در این برنامه بیان کرد: همیشه دوست داشتم که به همه ثابت کنم که خانم‌های ایرانی چیزی از بقیه کم ندارند و مدال طلای پارالمپیک را مدیون همسرم هستم.

وی که به همراه همسرش در این برنامه حاضر بود، افزود: دوست داشتم همسرم نیز در مسابقات پارالمپیک طلا بگیرد و پیش از آغاز مسابقات پیش‌بینی‌ام رسیدن همسرم به فینال مسابقات بود.

نعمتی ادامه داد: به نظرم تیراندازی خانم‌ها از آقایان بهتر است، رشته تیراندازی با کمان روح بسیار لطیفی می‌خواهد و در این رشته هر چقدر به آرامشتان اضافه کنید احساس بهتری خواهید داشت و می‌توانید راحت‌تر تیر بزنید و تیراندازی بهتری خواهید داشت و همه این عوامل سبب شد که هر روز بیشتر عاشق این رشته ورزشی شوم.

دارنده مدال طلای پارالمپیک لندن در رشته تیر و کمان اظهار داشت: در زندگی بیشترین کسی را که خیلی اذیت کردم آقای واعظی مربی‌ام بوده است.

نعمتی گفت: احساس می‌کنم در زندگی همه چیز دارم و هیچ کمبودی ندارم و به همین دلیل گزینه‌ای را نمی‌بینم که بخواهم مدالم را با آن عوض کنم اما دوست دارم همیشه در خانواده ما آرامش، شادی و خوشبختی وجود داشته باشد. همچنین قهرمان دوران کودکی‌ام خواهر بزرگ‌ترم بود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ