نعیم سعداوی: نگران جو ورزشگاه تبریز نیستیم

۲۱فروردین۱۳،

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: بازیکنان‌مان تحت تاثیر جو ورزشگاه تبریز قرار نمی‌گیرند.

نعیم سعداوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه‌خوزستان اظهار‌کرد: تراکتور تیم خوب و با انگیزه‌ای است و از مهره‌های باتجربه‌ای هم سود می‌برد و تجربه حضور در آسیا را هم دارد.

وی ادامه‌داد: آن‌ها از حمایت هواداران‌شان به خوبی استفاده می‌کنند ولی حضور آ‌ن‌ها تاثیری برای ما ندارد؛ همان‌طور هم که بازی روز قبل استقلال و الهلال عربستان را دیدید باوجود این‌که استقلال از حمایت ۸۰ هزار نفری تماشاگران خود بهره‌ می‌برد، در پایان نتیجه را واگذار کرد.

مربی تیم فوتبال فولادخوزستان اضافه‌کرد: ما نگران جو ورزشگاه نیستیم؛ به سبب این‌که بازیکنان‌مان می‌توانند تحت تاثیر این جو قرار نگیرند و خودشان را کنترل کنند.

وی افزود: ما همیشه ثابت کرده‌ایم که در بازی‌های خارج از خانه و زمین‌هایی که مساعد باشد، بهتر بازی می‌کنیم و در این بازی نیز همین اتفاق خواهد افتاد.

سعداوی دربارهٔ شرایط تیم قبل از بازی با تراکتورسازی تبریز گفت: خوشبختانه بازیکنان شرایط خوبی دارند و به غیر از آرش‌افشین و نوس که مصدوم می باشند، سایر نفرات‌مان را برای این بازی در اختیار خواهیم داشت.

وی ادامه‌داد: در بازی با تراکتور در وهله اول به دنبال گل نخوردن و بعد از آن گل زدن هستیم تا بتوانیم با امتیاز به اهواز برگردیم.

مربی تیم فوتبال فولاد‌خوزستان به هدف تیم در لیگ برتر اشاره‌کرد و گفت: ما به دنبال کسب سهمیه هستیم و می‌دانیم که هواداران هم به حق از ما چنین انتظاری دارند؛ آن‌ها بدانند که ما تمام تلاش‌مان را برای رسیدن به این هدف انجام خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال فولادخوزستان در هفته سی‌ودوم لیگ برتر کشور از ساعت ۱۹ روز دوشنبه (۲۶ فروردین‌ماه) در تبریز به مصاف تراکتورسازی می‌رود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *