نقد “ضدگلوله و گفتگوی ویژه با مسعود کرامتی//پرستویی در برنامه “هفت” از زلزله زدگان می گوید

برنامه این هفته «هفت» به نقد فیلم سینمایی «ضدگلوله» به کارگردانی مصطفی کیایی اختصاص دارد، همچنین گفت‌وگو با مسعود کرامتی از بخش‌های دیگر برنامه این هفته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران از روابط عمومی برنامه هفت، در این هفته از برنامه، نقد و بررسی فیلم سینمایی «ضد گلوله» با حضور «مصطفی کیایی» کارگردان، «آرش خوشخو» منتقد و «مسعود فراستی» کارشناس برنامه برگزار می‌شود.  آیتم‌هایی چون رویدادها و اخبار از دیگر بخش‌های این هفته برنامه هفت خواهد بود.

گفت‌وگوی ویژه این هفته برنامه «هفت» با «مسعود کرامتی» خواهد بود که در این گفت‌وگو درباره بازی وی در فیلم‌ سینمایی «ضدگلوله» صحبت می‌شود.

گفت‌وگوی تلفنی با «پرویز پرستویی» درباره فعالیت و کمک سینماگران به زلزله‌زدگان ورزقان و اهر از دیگر بخش‌های این برنامه است.

در بخش میزگرد این هفته از برنامه نیز «محمد حمزه‌زاده» مدیر امور هنری حوزه هنری و «مرتضی شایسته» کارگردان و تهیه‌کننده حضور خواهند داشت. موضوع این هفته میزگرد برنامه هفت «آرامش بعد از طوفان» خواهد بود.

برنامه هفت با بخش‌ها و آیتم‌های مختلف هر جمعه با سردبیری و اجرای محمود گبرلو و تهیه‌کنندگی علی قانع، ساعت ۲۳ از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود./م


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ