نمایشگاه البرز به کار خود پایان داد

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 نمایشگاه البرز به کار خود پایان داد

نمایشگاه البرز به کار خود پایان داد

ممتازنیوز: دومین نمایشگاه خودرو البرز پس از پنج روز به کار خود پایان داد.

به گزارش ممتازنیوز، مدیر اجرایی نمایشگاه ضمن اعلام خبر بالا گفت: حضور فعال شرکتهای مطرح در بازار خودروی کشور در نمایشگاه از یک سو و استقبال گسترده مردم البرز و حتی استانهای هم جوار از سوی دیگر موید آن است که نمایشگاه خودرو به عنوان مهمترین رویداد صنعتی – بازرگانی البرز مطرح است.
سعیدی افزود: در دو روز پنج شنبه و جمعه که نمایشگاه از صبح دایر بود،‌ بیش از ۴۰ هزار تن از مردم منطقه البرز و استان‌های تهران و قزوین از نمایشگاه بازدید داشتند و مجموع بازدید کنندگان در پنج روز بالغ بر ۷۰ هزار نفر برآورد می‌شود.
وی دومین نمایشگاه خودرو را نقطه عطف نمایشگاه‌های البرز بعد از رکود دو ساله از نیمه دوم سال ۱۳۹۰ برشمرد و گفت: ترکیب بازدیدکنندگان از نمایشگاه به گونه‌ای بود که اغلب برای آشنائی با محصولات و انتخاب خودرو یا سایر محصولات برای خرید در نمایشگاه حضور داشتند و علیرغم آنکه بازار خودرو کشور با شرایط آرامی در خرید و فروش مواجه است،‌ شرکتهای مشارکت کننده علاوه بر توفیق در برندینگ شرکت و محصولات خود،‌ در ثبت نام پیش فروش خودرو هم موفق بوده‌اند.
به گزارش ایسنا، سعیدی پیش‌بینی کرد که سومین نمایشگاه خودرو البرز با هماهنگی‌های انجام شده با نمایشگاه مشهد و تبریز در تابستان سال برگزار شود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *