نمایشگاه عکس و پرفورمنس مواجهه در گالری بهار

دوشنبه ۱۵آبان به نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نمایشگاه عکس و پرفورمنس مواجهه به سریعی در گالری بهار افتتاح می‌شود.

به گزارش تفسیری خبرنگار تجسمی‌هنرآنلاین سه شنبه ۱۶ آبان نمایشگاه عکس وپرفورمنس مواجهه در گالری بهار خانه هنرمندان افتتاح می‌شود که در این نمایشگاه ۱۸ اثر از چهار عکاس در سایزهای مختلف به نمایش در می‌آید.

در مقدمه نمایشگاه آمده است:عکاسی تئاتر هنری بینامتنی میان عکاسی، به عنوان هنر تجسمی‌ و تئاتر، به عنوان هنر دراماتیک مطرح می‌شود. از آنجایی که همیشه عکاسی تئاتر با نگاشتن دقایقی ناب از یک نمایش میرا آن را به لحظه‌ای زنده بدل نموده است از سوی بعضی نظرگاه‌ها ابزاری در خدمت نمایش تلقی می‌شود و اما این بار در نمایشگاه حاضر تلاش شده است تا هنر نمایش را باتمام توانش به خدمت بگیرد وعکس‌هایی را که وقتی در جهتی یک نمایش به ثبت رسیده است بار دیگر با خطی مشی متمایز به اجرا در آورد، در واقع این نمایشگاه در برای اولین بار به شکل اثری میان رشته‌ای در دو حوزه  عکاسی و تئاتر ارائه می‌شود.

عنوان نمایشگاه فارغ از “عکس تئاتر” طراحی شده است، چرا که مالکان آثار در صدد می باشند که هویتی تازه به عکس بدهند بنابراین آثارشان را از هرگونه برچسب تحریف، دخل و تصرف در اصل نمایش مبرا می‌داند.

نمایشگاه عکس وپرفورمنس مواجهه با آثار سارا ساسانی ، سمانه غلام نژاد ، محمد محبی و موسی‌هاشم زاده در روز
دوشنبه ۱۵ آبان گشوده می‌شود و همچنین این نمایشگاه با حضورپیشکسوتان و اساتید حوزه ی عکاسی وهنرمندان تئاتر روز سه شنبه شانزدهم آبان ساعت ۱۷ به شکل رسمی‌افتتاح می‌شود.

نمایشگاه در دو سانس در ساعتهای ۱۸ و ۱۹ اجرا خواهد شد لازم به ذکر است اجرای عکس‌های نمایشگاه توسط سید سعیدهاشم زاده و رضا غیور طراحی شده است و با بازی هشت اجراگر به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/۳۱
 


آخرین خبرها
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ