نماینده مجلس: توزیع برنج خارجی در فصل برداشت فاجعه است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نرخ برنج داخلی در وضعیت کنونی را بسیار پایین دانست و تصریح کرد: نرخ برنج در بازار برای کشاورز صرفه اقتصادی ندارد.

فارس: نماینده مردم رشت در مجلس به فصل برداشت برنج در استان‌های شمالی اشاره کرد و گفت: توزیع برنج خارجی در فصل برداشت محصول فاجعه است.

حسن تامینی در جلسه شورای اسلامی این شهرستان با اشاره به آسیب‌ها و خسارت‌های وارد شده به کشاورزان اظهار داشت: اخیراً شنیده شده که برنج خارجی بسیاری وارد کشور شده است.

وی فصل برداشت برنج در استان‌های شمالی را نزدیک عنوان کرد و افزود: توزیع برنج خارجی در فصل برداشت محصول فاجعه است.

تامینی با تاکید بر عدم توزیع برنج خارجی در سبد کالای خانوار، ابراز داشت: دولت جلوی توزیع برنج خارجی را گرفته تا محصول استان‌های شمالی به بازار عرضه شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نرخ برنج داخلی در وضعیت کنونی را بسیار پایین دانست و تصریح کرد: نرخ برنج در بازار برای کشاورز صرفه اقتصادی ندارد.

وی در ادامه به وضعیت کمربندی کوچصفهان اشاره کرد و گفت: در اجرای پروژه مذکور کوتاهی شده است.

تامینی از اجرایی شدن آسفالت مسیر کوچصفهان به لشت‌نشا تا هفته آینده خبر داد و یادآور شد: مبلغ هفت میلیارد تومان وام برای گازرسانی شهرستان رشت آماده است.

عضو شورای اسلامی بخش خشک‌بیجار نیز در جلسه مذکور با بیان اینکه ضعف برق روستاهای رشت هنوز برطرف نشده، گفت: فرسودگی سیم‌های برق در گیلان بیش از دیگر استان‌ها است.

حسن عاشوریان خواستار توزیع عادلانه اعتبارات شد و افزود: با ناهنجاری‌ها در جامعه باید مقابله شود و نیروی انتظامی امنیت روستاها را تامین کند.

رامش روستایی عضو شورای اسلامی بخش خشک‌بیجار نیز در جلسه شورای اسلامی شهرستان رشت با اشاره به عدم آسفالت ۴۸ کوچه در خشک‌بیجار اذعان داشت: خشک‌بیجار با مشکل فاضلاب مواجه است.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *