نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در مشهد آغاز شد

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد از آغاز فعالیت نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی (ادوات، ماشین‌آلات و مکانیزاسیون) به عنوان بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران همزمان با سالروز مبعث رسول مکرم اسلام (ص) دراین شهر خبر داد.

نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در مشهد آغاز شد

به گزارش ممتاز نیوز، رضا صفری اظهار کرد: این نمایشگاه ظهر امروز، پنجشنبه ۱۹ بهمن‌ماه افتتاح و تا ۲۲ بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد به کار خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: اهداف این نمایشگاه شامل رونمایی و آشنایی با محصولات جدید در زمینه‌های مختلف کشاورزی، شناساندن پتانسیل‌های داخلی و خارجی، نگاه ویژه به حوزه‌های اشتغال و رونق تولید، برقراری ارتباط مناسب میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و توسعه صادرات در حوزه کشاورزی است.

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی مشهد تصریح کرد: تعداد کل مجموعه‌های حاضر در نوزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی بیش از  ۳۰۰ شرکت و در قالب ۲۰۰ غرفه است که تعداد مشارکت‌کنندگان داخل خراسان رضوی ۱۱۰ شرکت و همچنین تعداد مشارکت‌کنندگان خارج از استان ۹۰ شرکت از استان‌های تهران، آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان، فارس،  همدان، مرکزی، مازندران، کردستان، اصفهان، البرز، کرمان، لرستان، زنجان و قزوین می‌باشد.

صفری اضافه کرد: این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۲۵ هزار متر مربع و در سالن‌های مفاخر، فردوسی، عطار و همچنین فضای باز برای استقرار شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه پیش‌بینی شده تا محصولات و کالاهای تولیدی و به‌روز خود را به بازدید عموم بگذارند.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.