نوسازی ناوگان و رقابتی شدن بازار بلیت هواپیما

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نوسازی وتوسعه ناوگان هوانوردی، تنظیم عرضه و تقاضا و رقابتی شدن بازار بلیت هواپیما را از جمله برنامه های خود در این صنعت اعلام کرد.

نوسازی ناوگان و رقابتی شدن بازار بلیت هواپیما

به گزارش ممتاز نیوز، محمد محمدی بخش در حاشیه مراسم تودیع معارفه خود به عنوان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره وضعیت صنعت هوانوردی اظهار کرد: مسلما موضوعاتی که در حکم از سوی وزیر  ابلاغ شده به عنوان سرلوحه  کار خود قرار خواهیم داد و در صنعت هوانوردی از سوی به هیچ وجه قانون گریزی را نخواهیم پذیرفت و با آن برخورد می کنیم و  از سوی دیگر یار و یاور ایرلاینها هستیم.

وی افزود: یکی از مهمترین موضوعات صنعت هوانوردی نوسازی و توسعه و گسترش ناوگان هوایی بوده که همواره مورد  تاکید وزیر راه وشهرسازی نیز بوده است اما د راین زمینه گام نخست اتکا به درون و درون زایی برای سرپا نگهداشتن دیگر هواپیماها است.

محمدی بخش ادامه داد: اگر عرضه و تقاضا  کنترل شود و بتوانیم بازار را رقابتی  کنیم قطعا در نرخ و قیمتها اثرگذار خواهد بود چرا که عرضه و تقاضا مهمترین فاکتور در این زمینه است.

پیگیری مشکلات بازنشستگان صنعت هوانوردی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: پیگیری موضوعات و مشکلات مبتلا به بازنشستگان صنعت هواپیمایی به ویژه بازنشستگان هما از جمله برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته و اخیرا وزیر راه و شهرسازی نامه ای را برای حل این مشکلات فرستاددند.

وی گفت: بازنشستگان صنعت هوانوردی از کل صنعت جدا نیستند اما حل مسئله حقوق و دریافتی آنها یکی از دغدغه های بازنشستگان است  که مسلما آن را پیگیری خواهیم کرد و به نتیجه خواهیم رساند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ