نوسان قیمت خودروهای داخلی در بازار

نوسان قیمت خودروهای داخلی در بازار

عصر خودرو :بازار خودرو طی روزهای گذشته باز هم با نوسانات محدودی همراه بوده و به دنبال آن قیمت تیبا به ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان رسیده است.

به نقل ازممتازنیوز، نخستین خودروی ملی تولید شرکت سایپا طی روزهای گذشته همچون برخی خودروها با افزایش قیمت همراه بوده و هم اکنون با قیمت ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
همچنین در بازار امروز خودروی سمند SE با قیمت ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سمند سورن با قیمت ۲۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود.
لازم به ذکر است، خانواده پژو ۲۰۶ که طی ماه گذشته روند صعودی قیمت داشتند در روزهای گذشته به ثبات قیمتی نسبی رسیده اند به طوری که پژو ۲۰۶ مدل تیپ۲ با قیمت ۲۲میلیون تومان، تیپ ۵ با قیمت ۲۶ میلیون تومان، پژو۲۰۶ صندوق دار V9، ۳۴ میلیون و V8 26 میلیون و ۵۰۰ هزارتومان خرید و فروش می شوند.
براساس این گزارش تندر۹۰ خودروی پرفروش ۲ شرکت ایران خودرو و سایپا نیز در هفته های گذشته با روند صعودی قیمت همراه بوده به طوری که تندر۹۰ E2 محصول ایران خودرو به ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان و محصول سایپا به ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان رسیده است.
همچنین تندر۹۰، E1 نیز که در بازار کمیاب شده با قیمت بیش از ۲۱ میلیون به فروش می رسد.
در این بین برخی خودروها هم افزایش قیمت چندانی در بازار نداشته اند به طوری که پژو GLX با قیمت حدود ۱۶ میلیون تومان و پژو SLX با قیمت ۱۸ میلیون تومان خرید و فروش می شوند.
براساس این گزارش طی چند روز گذشته خودروهای خانواده پراید در برخی مدل ها به دلیل نصب ایربگ با افزایش قیمت مواجه شده اند و برهمین اساس قیمت پراید ۱۳۲ در بازار ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان، پراید ۱۳۱، ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است و پراید ۱۱۱ نیز به مرز ۱۲ میلیون تومان نزدیک شده است.
براساس این گزارش پژو پارس اتومات در بازار با قیمت ۲۶ میلیون تومان، پژو پارس سال با قیمت ۲۴ میلیون تومان خرید و فروش می شوند.
همچنین قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای در بازار ۲۸ میلیون و پژو ۲۰۷ اتومات ۳۶ میلیون تومان است.

شنبه ۱ مهر   ۱۶:۹


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *