نوشته جنجالی روی پیراهن پرسپولیس + عکس

در بازی پرسپولیس و نفت تهران، پرسپولیسی ها با پیراهنی وارد زمین شدند که روی آن به خاطر ساخت فیلمی که در آن به پیامبر توهین شده بود، کلمه «محمد رسول الله» نوشته شده بود. همچنین روی شانه بازیکنان «لا اله الا الله» نوشته شده بود. به گزارش ممتازنیوز، یکی از کاربران این سایت در مطلبی درباره لباس تازه پرسپولیس توضیحات جالبی داده است. بخشی از مطلب که در سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است را می خوانید: «شرکت آلمانی آل اشپورت محبت کرده اند و پیراهنی اختصاصی برای پرسپولیس طراحی کرده اند. من آدم فوتبالی نیستم ولی در طراحی دستی دارم. در طرح اولیه این پیراهن ۶ خط روی دوش راست و ۶ خط روی دوش چپ بازیکنان بود که می گفتند به نشان «۶ تایی ها» و از این حرف ها بوده!

ولی با کمال تعجب دیروز در بازی با نفت تهران دیدم که در این طرح دستکاری شده و ۶ خط به ۷ خط و طرح خط ها به کلمه «لا اله الا الله» تغییر یافته. اینکه نوشتن این لفظ مقدس روی لباس، مستلزم رعایت نکات و احتیاط فراوان است، بحثی است قابل تحمل اما نکته قابل توجه این است که روی دوش چپ کلمه لا اله ا» و روی دوش راست کلمه «لا الله» نوشته شده است …» اعتراض این کار به جدا شدن کلمه لا اله الا الله و معنی جدیدی است که پیدا کرده.


بهگر | خواندنی – دیدنی

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
 1. Reza.anti freemasonry گفت:

  #
  #
  خبر مهم
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  چندی پیش رسانه های غرب به دروغ اعلام کرده بودند که داعش ساخته ایران است که تا الان از دست چنین تروریست هایی در امان مانده، حال با این موضوع برای اینکه حرف شان را ثابت کنند شاهدیم چگونه در ایران به راحتی از کلمه، فونت و زمینه سیاه پرچم داعش روی پراهن بازیکنان فوتبال ایران استفاده کرده اند، این حرکت موج عظیمی از تفکرات منفی نصبت به ایران را در پیش دارد.

  لطفا این متن را به اشتراک بگذارید،
  جهل مردم وسیله ایست که دشمنان را پیروز میکند.
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  خبر مهم
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  خبر مهم
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #
  #

 2. ملکی گفت:

  خیلی ناراحت کننده ست، کاشکی طراحامون دست به کار شن یه لباس مناسب طراحی کنن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *