نکونام: از دل و جان مبارزه می‌کنیم

۱۳خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جواد نکونام کاپیتان تیم ملی به نمایندگی از ملی‌پوشان در نشست مشترک با وزیر ورزش و جوانان و مسئولان فدراسیون فوتبال با مسئولان سخن گفت.

کاپیتان تیم ملی صحبت‌های خود را با تشکر از وزیر ورزش و جوانان و هیات همراه ایشان آغاز کرد و گفت: روزهای سخت و پرفشاری را تحمل کرده‌ایم و پس از اتمام لیگ برتر برای حضور در دیدار دوستانه با عمان مهیا شدیم و پس از آن به دبی رفتیم و در حال حاضر هم به قطر آمده‌ایم و تمام این مشکلات را با آرزوی انجام یک دیدار خوب و زیبا مقابل قطر و دو دیدار باقیمانده تحمل کرده‌ایم و همه ما خود را سرباز تیم ملی و کشورمان می‌دانیم.

نکونام در ادامه افزود: به همه قول می‌دهیم با دل و جان در این دیدار مبارزه کنیم چرا که ۱۴ خرداد یکی از روزهای مهم فوتبال ایران است و همه ما برای آماده شدن برای این مسابقه تلاش‌های بسیاری کرده‌ایم.

وی در پایان با اشاره به حساسیت این دیدار گفت: از اینکه به اینجا آمده‌اید تا در کنار ملی‌پوشان باشید از شما تشکر می‌کنیم و همه ما حساسیت‌های این دیدار را درک کرده‌ایم و خود را آماده یک مسابقه سخت و مهم برابر تیم ملی قطر کرده و می‌خواهیم با بازی خوبمان دل مردم ایران را شاد کنیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *