نگهداری شبکه ارتباطی راه دور کشور به بخش خصوصی سپرده شد

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

امور نگهداری شبکه ارتباطی راه دور کشور با هدف بهره گیری از توانمندی های بخش خصوصی در امر نگهداری و پشتیبانی از شبکه فیبرنوری طی انجام مناقصه ای به بخش خصوصی سپرده شد.
 
 
مناقصه نگهداری شبکه ارتباطی راه دور کشور در قالب خرید خدمات نگهداری، پشتیبانی و بهسازی شبکه راه دور زیرساخت برای اولین بار بصورت استانی و با هدف بهره مندی از تجربیات شرکت های کوچکتر و پرورش آنها جهت امر نگهداری بسترهای ارتباطی و ایجاد رقابت بیشتر و کاهش هزینه ها برگزار شد.
 
در اسفند ماه سال قبل فراخوانی جهت ارزیابی کیفی مناقصه گران برگزار و ۳۰ شرکت در این فراخوان شرکت کردند که در این رابطه کمیته فنی و بازرگانی این مناقصه که با حضور ۲۰ نفر از مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت تشکیل شده بود پس از بررسی های لازم از لحاظ فنی و اجرائی و نیز رتبه و حجم ریالی کارهای در دست اجرای پیمانکاران، با محاسبه امتیازات این شرکتها ۲۰ شرکت را که موفق به کسب حداقل امتیاز شده بودند برای حضور در این مناقصه مورد تایید قرار داد.
 
براین اساس و به دنبال برگزاری این مناقصه در استان لرستان شرکت عصر ارتباطات سمنان، در استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی شرکت پرسو الکترونیک رادمهر، در استان کرمان شرکت صنعتی و بازرگانی صنام،در استان یزد شرکت ایرانیان رایان شرق، در استان چهارمحال و بختیاری شرکت برج نور شهرکرد، در استان های سمنان ، قم ، قزوین ، زنجان و خوزستان شرکت تحقیقاتی آزمون کیفیت و در استان هرمزگان شرکت ارتباطات آپادانا سیار، در استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر شرکت کارخانجات مخابراتی ایران و در استان های مازندران، گلستان، گیلان و سیستان و بلوچستان شرکت دانیال کیا برنده این مناقصه شناخته شدند.
 
همچنین در استان های آذربایجان شرقی، کردستان و اصفهان نگهداری شبکه ارتباطی راه دور کشور به شرکت کارا تلفن، در استان آذربایجان غربی به شرکت گسترش ارتباطات همراهان فجر، در استان های همدان، مرکزی و اردبیل به شرکت تکفام و در استان ایلام و کرمانشاه به شرکت صنایع میکرو موج سپرده شد.
 
شرکت ارتباطات زیرساخت امکان فعالیت منطقه ای پیمانکاران نگهداری شبکه ارتباطی راه دور را سبب افزایش دقت در امر نظارت بر عملکرد پیمانکاران و ارتقاء کیفیت نگهداری و رشد و تعالی این بخش اعلام کرده است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ