نیما شاهرخ‌شاهی و بهاره افشاری در «مرد نقره‌ای» + عکس

تصویربرداری سریال «مرد نقره‌ای» به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی، اواسط بهار امسال در اصفهان آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

بازیگران مجموعه عبارتند از سعید نیک‌پور، نیما شاهرخ‌شاهی، بهاره افشاری‌، فریدون سورانی، ‌ سارا ناز پرور صوفیانی‌، کامبیز دیرباز و ۲۵ تن از بازیگران سینما و تلویزیون و تئا‌تر اصفهان.

این سریال مناسبتی به سفارش معاونت استان‌ها در اصفهان در حال تولید است و طبق پیش بینی‌ها در ایام ماه مبارک رمضان از یکی از شبکه‌های سراسری پخش خواهد شد.
 


نیما شاهرخ‌شاهی و بهاره افشاری در نمایی از «مرد نقره ای»

سریال «مرد نقره‌ای» ۲۶ قسمت دارد و تاکنون بیش از ۵۰ درصد آن در ۲۰ لوکیشن در اصفهان انجام شده است. این سریال ۱۸ لوکیشن دیگر نیز دارد. صداگذاری و تدوین نیز همزمان انجام می‌شود.

در خلاصه داستان سریال آمده است: «هادی رادمنش» مرد سر‌شناس اصفهانی است که کارخانه فرش دارد. ‌او کاندیدای شورای صنفی فرش فروشان می‌شود تا ریاست آن را به دست بگیرد. چند روز قبل از انتخابات توسط تلفن ناشنایس او را تهدید به انصراف می‌کنند. پسرش از این موضوع با خبر شده و نسبت به آن بدبین می‌شود و… 

امیرحسین شریفی همزمان با این سریال مجموعه ۹۰ قسمتی «هشت بهشت» را نیز در اصفهان کلید زده است. معصومی تا پیش از این سریال «خانه بی‌پرنده»و فیلم‌های سینمایی چون «طبل بزرگ زیر پای چپ»، «بادام‌های تلخ»و… را کارگردانی کرده است.

۵۸۲۴۷ 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. سامان و بهاره و پارسا گفت:

    ما فقط فقط فقط…به خاطر((نیماشاهرخ شاهی)این سریال رو تماشامی کردیم وهم چنین خانواده و دوستامون وفامیلامون.واقعا تک هست

  2. سامان و بهاره و پارسا گفت:

    ما فقط فقط فقط…به خاطر((نیماشاهرخ شاهی)این سریال رو تماشامی کردیم وهم چنین خانواده و دوستامون وفامیلامون.واقعا تکه

  3. rahil گفت:

    خداراشکر که لهجه اصفهان را محترم شمردند وبازیگرایه تهران نخواستند ادایه لهجه شیرین مارادربیارند تا به سخره دربیاد هرچند دیالوگایه تکراری وکسل کننده زیاد بود باموضوع جالبی که داشت متاسفانه کاملا مشخص بود که باید سی روز سریال را بکشند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *