نیکزاد تایید کرد: افزایش قیمت مسکن مهر

وزیر راه و شهر‌سازی با بیان اینکه از معاونین خود درخواست کرده ایم تا با روسای انبوه‌سازان صحبت کنند و پس ار بررسی‌های لازم، یک افزایش قیمت منطقی به مسکن مهر بدهیم، گفت: ثبت نام مسکن مهر همچنان صورت می‌گیرد.

علی نیکزاد در پاسخ به این سوال که با توجه به افزایش قیمت ۵۰ درصدی مصالح ساختمانی، این افزایش قیمت بر روی مسکن مهر که برای اقشار کم درآمد در نظر گرفته شده است، تاثیر دارد، گفت: تاکنون تصمیمی برای افزایش قیمت مسکن مهر گرفته نشده است.
وزیر راه و شهر‌سازی افزود: اما از معاونین خود درخواست کرده ایم تا با روسای انبوه‌سازان صحبت کنند و پس ار بررسی‌های لازم، یک افزایش قیمت منطقی به مسکن مهر بدهیم.
نیکزاد همچنین درباره اینکه ثبت نام مسکن مهر همچنان صورت می‌گیرد یا متوقف شده‌ است، تصریح کرد: ثبت نام مسکن مهر همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است.
وی در پاسخ به این سوال دیگری مبنی بر اینکه افزایش قیمت مصالح و ارز موجب افزایش قیمت در بازار مسکن شده‌ و در این زمینه چه تمهیداتی اندیشیده شده‌ است، گفت: از آنجایی که مسکن یک مؤلفه اقتصادی است، قیمت ارز روی بازار مسکن بی تاثیر نخواهد بود و قطعا شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.


پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *