هاشمی بازرس خانه موسیقی شد؛ افزایش حق عضویت به ۵۰ هزار تومان

۲۱م اسفند ،

برای سومین دوره متوالی

موسیقی > نهادها
آذر هاشمی نوازنده سنتور و مدرس و عضو کانون مدرسان خانه موسیقی برای سومین سال پیاپی به عنوان بازرس خانه موسیقی انتخاب و با تصویب مجمع عمومی حق عضویت سالانه از ۲۰ به ۵۰ هزار تومان افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اینترنتی خانه موسیقی مجمع عمومی خانه موسیقی عصر یکشنبه ۲۰ اسفند در ساختمان فاطمی تشکیل شد و آذر هاشمی به عنوان بازرس خانه برای سومین دوره انتخاب شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه خانه موسیقی با حضور نمایندگان هیئت مدیره هر یک از کانون ها و اعضای هیئت مدیره اصلی خانه در ساختمان فاطمی تشکیل و انتخابات بازرس هیئت مدیره برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حمید رضا نوربخش، مدیر عامل خانه گزارشی از فعالیت های سال ۹۱ خانه موسیقی به مجمع ارائه کردند و سپس آذر هاشمی(بازرس) گزارش خود را از عملکرد، فعالیت ها و همچنین گردش مالی خانه برای اعضای مجمع قرائت کرد.

پس از ارائه گزارش بنا به پیشنهاد هیئت مدیره، مجمع عمومی خانه موسیقی پیشنهاد هیئت مدیره و شورای عالی را مبنی بر افزایش حق عضویت سالانه به ۵۰ هزارتومان تصویب کرد.

در ادامه آذر هاشمی و بهروز مبصری برای سمت بازرسی خانه موسیقی کاندیداتوری خود را اعلام کردند. در این جلسه ۲۲نفر با ۱۰وکالت نامه برای رای گیری حاضر بودند که در مجموع ۳۲ رای اخد شد و آذر هاشمی با ۲۵ رای بار دیگر برای سمت بازرسی انتخاب گردید و بهروز مبصری نیز با ۷ رای بازرس علی البدل خانه شد


RSS
منبع:همشهری آنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *