هالیوود در دستان زن و شوهر جوان! + عکس

تازه ترین فیلم از سری «رزیدنت اویل» در راس جدول فروش سینماهای هالیوود قرار گرفته است.

هالیوود در تسخیر زن و شوهر جوان! + عکس
ممتازنیوز: نگاهی به آمار پرفروشهای هالیوود در هفته اخیر بیانگر آن است که قسمت تازه فیلم علمی-تخیلی «رزیدنت اِویل» یا همان «اهریمن ساکن» که با عنوان «کیفر» روی پرده رفته توانسته گوی سبقت را از تمامی فیلمهای دیگر ربوده و با فروش کلی بالغ بر ۲۶ میلیون دلار در راس جدول پرفروشهای هالیوود قرار گیرد.

به گزارش boxofficemojo.com «اهریمن ساکن:کیفر» که در حدود ۳ هزار سینما اکران شده است طی دوشنبه تا پنجشنبه هفته گذشته به طور متوسط حداقل روزی یک میلیون دلار را فروش داشته است.

«اهریمن ساکن:کیفر» توسط «پل دبلیو.اس. اندرسون» کارگردانی شده که خودِ وی پیش از این دو قسمت دیگر از این سری و از جمله قسمت اول آن که با بودجه ای نسبتا محدود و در آلمان ساخته شده بود را کارگردانی کرده بود. پل اندرسون در ابتدا بنا داشت این قسمت را که پنجمین فیلم از سری «اهریمن ساکن» است به همراه قسمت ششم در قالب یک پروژه کارگردانی کند اما محدودیت زمانی باعث شد قید این کار را زده و فقط قسمت پنجم را بسازد.

میلا جاووویچ و پل اندرسون در پشت صحنه «اهریمن ساکن: کیفر»

در این فیلم هم به مانند چهار فیلم قبلی این «میلا جاووویچ» بازیگر اوکراینی تبار هالیوود است که نقش اصلی را ایفا کرده است. جاووویچ و اندرسون در سال ۲۰۰۹ و بعد از مدتها آشنایی و همکاری با یکدیگر ازدواج کردند که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر به نام «اِوا» است. همین مساله باعث شده بسیاری از منتقدان هالیوودی به طعنه هم که شده فروش بالای «اهریمن ساکن» را ناشی از همکاری یک زوج سینمایی بدانند.

اندرسون دلیل حضور همسرش در نقش اول این کار را نه ارتباطات خانوادگی که بیشتر برآمده از علاقمندی میلا به بازیهای رایانه ای دانسته که منبع اقتباس این سری سینمایی بوده اند.

جاووویچ در این فیلم در نقش «آلیس» ایفای نقش می کند؛ زنی که در دوران شیوع «ویروس تی» در سراسر جهان می کوشد با نفوذ به قلب تاسیسات «آمبرلا» که عامل شیوع این ویروس بوده، بشریت را از انقراض نجات دهد.

شبکه ایران

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۸۹ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ مهر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , رزیدنت اویل, هالیوود


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ