هجوم فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ به سمت خدمات موبایلی

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر دنیا در نظر دارند با افزایش سرمایه‌گذاری‌های خود، تلفن همراه را بیش از قبل در جریان فعالیت‌هایشان مورد استفاده قرار دهند.
 
 
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، بعضی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای جهان از جمله Walmart و Marks & Spencer(M&S) سرمایه‌گذاری‌های ویژه‌ای انجام داده‌اند تا با ارتقا تخصص‌ها و منابع داخلی بتوانند استراتژی‌های موبایلی خود را گسترش دهند.
 
این در حالی است که دیگر فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ بخش خدمات موبایلی خود را برون‌سپاری کرده‌اند تا کارشناسان IT و شرکت‌های بازاریابی خدمات مربوطه را در اختیار آن‌ها بگذارند.
 
با توجه به سازگاری گسترده مشتریان با گوشی‌های هوشمند و بیشتر شدن خدمات موبایلی برای نشان دادن محل استقرار فروشگاه‌های محلی، بازبینی محصولات ارایه شده در فروشگاه‌ها، قیمت محصولات ارایه شده و تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای هر یک از کالاها، مرکز Informa اعلام کرد آن دسته از فروشگاه‌هایی که هنوز استراتژی‌های موبایلی خود را شکل نداده‌اند، در معرض خطر خارج شدن از چرخه رقابتی قرار دارند.
 
فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ این روزها می‌کوشند با سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش موبایلی، رقابت گسترده‌تری را با دیگر فروشگاه‌ها انجام دهند و مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *