هر سطحی را *به صفحه لمسی تبدیل کنید

هر سطحی را *به صفحه لمسی تبدیل کنید

http://up.funmehr.com/images/h0e2qmbvg1r8vhm74hu.jpg

یک گروه متشکل از محققین دانشگاه آلبرتا، دانشگاه تورنتو و شرکت اتودسک توانسته‌اند محصول جدیدی *به نام انگشت جادویی “Magic Finger” را خلق کرده‌اند. این محصول در قسمت انتهای انگشت قرار می‌گیرد و هر سطحی را بصورت مجازی *به صفحه لمسی تبدیل می‌کند. از این روش می‌توان برای کنترل تلفن هوشمند بدون آنکه آن را از جیب خارج کرد، استفاده نمود. جزئیات کامل را در ادامه مطلب بخوانید.
خوراکی‌ها را ماندگار کنید

این محصول که هفته پیش در ۲۵‌مین همایش ACM و در کمبریج معرفی شد، برروی انگشت نصب می‌شود و کنترل ابزار مورد نظر کاربر را بدون اینکه ابزار حاضر باشد، بدست می‌گیرد. یک سناریو این است که تلفن در جیب شما قرار دارد و با استفاده از حرکت انگشت از یک سمت *به سمت دیگر مکالمه تلفنی را برقرار کنید یا تماس را رد کنید و یا یک موزیک را پخش کنید.

انگشت جادویی شامل دو دوربین است، یک دوربین RGB میکرو که قادر *به تشخیص سطح مانند تی‌شرت، شلوار یا سطوح دیگر است و دوربین دیگر که وظیفه تشخیص حرکت‌ها را برعهده دارد. کاربر می‌تواند دستورات مختلف حرکتی را برای این ابزار تعریف کند تا هر کدام یک عملیات خاص را برروی ابزار متصل *به آن، اجرا کند.

انگشت جادویی دقت بسیار بالایی دارد و قادر *به تشخیص ۳۲ نوع مختلف از پارچه با دقت ۹۸ درصد است. این بدین معناست که این وسیله برروی هر نوع پارچه و سطحی کار می‌کند. مهم نیست آن را برروی پیراهن یا شلوار یا میز خود حرکت دهید، دستورات شما برروی انواع مختلف سطوح *به خوبی کار می‌کند.

این فناوری محدود *به تلفن‌های هوشمند نمی‌شود، انگشت جادویی می‌تواند در ابزارهای مختلف استفاده شود. ایده پشت این محصول آنقدر بزرگ است که می‌تواند با پروژه‌های عظیمی همچون عینک گوگل رقابت کند. *به عنوان مثال می‌توان از این فناوری در کنسول‌های بازی، اسکنرهای QR یا شاید کامپیوترهای رومیزی و غیره استفاده نمود.

https://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2012/10/5c12eff8d9c1164f2d64366593928e2313.jpg

اختصاصی از مجله اینترنتی ممتازنیوز – Www.FunMehr.com & IR

عضویت در ممتازنیوز

طبقه بندی: اخبار آی تی, اختراعات جدید   |   تعداد بازدید: ۲ نفر   |   تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ آبان
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , IT, آموزش, آی تی, اخبار آی تی, اخبار تکنولوژی, اختراعات, اختراعات جدید, ترفند, جدیدترین تکنولوژی ها, سیستم عامل ها, صفحه لمسی, لمس, لمسی, معرفی کالاها, معرفی گوشی, معرفی گوشی ها, هر سطحی را *به صفحه لمسی تبدیل کنید, کالا


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ