هزینه سفر به عتبات عالیات برای ثبت نام مرداد ۱۴۰۰

مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز ثبت نام از ۷ مرداد ۹۷ از هزینه جدید سفر زمینی و هوایی به عتبات عالیات با نرخ نزدیک به یک میلیون تومان خبر داد و گفت: ما سعی داریم علی رغم وجود نوسانات قیمت ارز، هزینه سفر به عتبات را کاهش دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات برای ثبت نام اعزام های ۲۴ مرداد لغایت ۲۹ شهریورماه سال ۹۷ می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه هفتم مرداد برای این سفر معنوی ثبت نام نمایند.

آقایی با اشاره به هزینه سفر هوایی و زمینی به عتبات، خاطر نشان کرد: هزینه سفر به عتبات به صورت هوایی از یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومان آغاز می‌شود. همچنین هزینه این سفر به صورت زمینی از ۸۷۷ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۴۴ هزار تومان متغیر است.

این مسئول عنوان کرد: با توجه به افزایش نرخ ارز، هزینه جدید سفر به عتبات عالیات هنوز مشخص نشده است.

وی تصریح کرد: طی دو روز گذشته جلسات متعددی در سازمان حج و زیارت کشور برگزار شده که به یک نتیجه واحد در مورد نرخ جدید در کشور برسند.

وی ادامه داد: قرار بود ثبت نام جدید ۲۷ مهرماه از طریق سایت سازمان حج و زیارت صورت گیرد که به دلایل نوسان نرخ ارز این امر با تأخیر صورت گرفت.

زاهدی تاکید کرد: البته پیش از ثبت نام اولیه و قرعه کشی زائران انجام شده سایت برای ثبت‌نام اعزام بسته شده بود، که از امروز سایت باز شده است.

این مسئول با بیان اینکه افراد ثبت نامی با نرخ جدید به کربلا می‌روند، گفت: هزینه سفر به کربلا به صورت زمینی به صورت علی‌‌الحساب ۹۸۱ هزار تومان و حداکثر یک میلیون و ۱۷۷ هزار تومان است.

سرپرست سازمان حج و زیارت استان با بیان اینکه سفرهای هوایی بر اساس کیفیت هتل‌ها متفاوت است، تصریح کرد: هزینه سفر هوایی حداقل یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

وی اذعان داشت: این هزینه بر اساس ارز مسافرتی محاسبه شده و به صورت علی‌الحساب از زائران گرفته و امکان اینکه بر اساس نرخ روزانه اضافه شود هست.

RSS

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. مریم گفت:

    توروخداکاری کنید واس این قیمت خییییلی زیاد
    بخداماحالاقبل سفر بجای حس روحانی باید فکرهزینه سفرباشیم بخداخییلی زیاده

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *