هشدار ایرانسل به کاربرانش

۲۷فروردین۱۳،

مدیر روابط عمومی ایرانسل گفت: اگر ایرانسل قصد برقراری تماس با مشترکین را داشته باشد تنها با شماره ویژه ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با آنها تماس می‌گیرد و پیامک‌های خود را نیز تنها با عنوان «Irancell» ارسال می‌کند.
آرش کریم‌بیگی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: مشترکین در هر حال می‌توانند جهت اطمینان از اینکه ایرانسل با آنها تماس گرفته در هر زمان با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند تا از طریق کارشناسان مرکز تماس ایرانسل از این موضوع مطمئن شوند.
وی تاکید کرد: اسامی برندگان قرعه‌کشی‌ها و مسابقات ایرانسل منحصرا از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir و اطلاعیه‌ها و خبرها مندرج در رسانه‌های رسمی کشور منتشر می‌شود و فرآیند اهدای تمامی جوایز مسابقات یا قرعه‌کشی‌های ایرانسل، تحت هیچ عنوانی برای مشترک برنده هزینه‌ای در بر ندارد.
مدیر روابط عمومی ایرانسل افزود: مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل می‌توانند برای تماس با کارشناسان مرکز تماس شبانه‌روزی ایرانسل شماره ۷۰۰ را از سیم‌کارت خود یا شماره ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ را از سایر خطوط تماس بگیرند، مشترکین و متقاضیان خدمات وایمکس ایرانسل نیز می‌توانند از طریق تماس با شماره ۷۰۷ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ از طریق سایر خطوط با کارشناسان مرکز تماس ویژه وایمکس ایرانسل تماس بگیرند.


iTanalyze.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.