هشدار ایران به آمریکا و حامیان غربی رژیم صهیونیستی درخصوص تکرار تجاوزطلبی

۰۳م آذر ،

Flag of Iran.jpg

در پی شکست رژیم غاصب صهیونیستی از مقاومت فلسطین دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) جلیلی در این بیانیه با تبریک پیروزی مقاومت افزود: این‌که رژیم صهیونیستی پس از شکست در جنگ‌های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه، اینک پس از ۸ روز شکست را می‌پذیرد از یک سو ضعف روزافزون این رژیم و حامیان غربی آن و از سوی دیگر افزایش روزافزون قدرت مقاومت را نشان می‌دهد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همچون قبل با افتخار و صلابت به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد و به آمریکا و دیگر حامیان غربی رژیم صهیونیستی دربارهٔ ادامه حمایت از جنایات این رژیم اخطار می‌دهد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در این بیانیه اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از دولت‌های اسلامی می‌خواهد همگام با خواست امت اسلام با اتخاذ مواضع صریح و اقدام‌های مؤثر در حمایت از مقاومت و مردم فلسطین سهم شایسته خود را در آزادیِ قدس شریف ایفاء نمایند.

در این بیانیه تاکید شد: جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریکِ این موفقیت به مردم مظلوم فلسطین از تمام گروه‌های مقاومت می‌خواهد با همبستگی و تکیه بر مقاومت به عنوان تنها راه حل آزادی فلسطین با هوشمندی و اقتدار مطالبات مردم فلسطین را پیگیری نمایند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ