هشدار به کاربران فیس بوک!

ریچل فرل ۲۵ ساله به جرم برقراری رابطه ی جنسی با دانش آموز کلاس یازدهمی محکوم شد، پلیس باور دارد او با سه دانش آموز مدرسه ای دیگر نیز رابطه داشته است.

 

Rachel-Farrell

  

 به گزارش “۱ پارس” به نقل از آپام, معلم سابق دبیرستان به خاطر داشتن رابطه ی جنسی با دانش آموز ۱۷ ساله آن هم چندین و چند بار و در شرایط متفاوت به پرداخت جریمه محکوم شد. ریچل فارل ۲۵ ساله متهم به برقراری رابطه و سواستفاده از یک دانش آموز کلاس یازدهمی است که در دبیرستان بانگور در پنسیلوانیا به او درس می داده است. او به جرم خویش اعتراف کرده و هم اکنون به جرم فساد اخلاقی با یک صغیر متهم است.

 

نمونه ی دیگری از این مورد مربوط به معلمی بود که به جرم داشتن رابطه با دانش آموزش به زندان و پرداخت جریمه محکوم شد. پلیس باور دارد فارل با سه دانش آموز ۱۷ ساله ی دیگر خود نیز رابطه داشته است، این مسئله توسط رئیس دادگاه نورتهمپتون، جان مورگانلی مطرح شد. به دلیل اینکه سه دانش آموز دیگر هم تصمیم به شکایت از او گرفته اند پرونده اش همچنان گشوده خواهد ماند.

 

آقای مورگانلی می گوید: «اینکه این دانش آموزان در انجام جرم با او هم دست بوده اند چیزی از جرم وی کم نمی کند، برقراری رابطه با یک دانش آموز مدرسه و شخص صغیر، جرم محسوب می شود» فرل تحت عنوان نام میانی خود ریچل وارنر در دبیرستان بانگور درس می داد اما از ماه دسامبر وقتی اولین دادخواست علیه او تنظیم شد کارش را ترک کرد.

 

 

 

حوادث

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ