هشدار وزارت‌علوم نسبت‌به “مسکن‌دانشجویی”

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم نسبت به فعالیت غیرمجاز و سوءاستفاده یک سایت اینترنتی با عنوان «سازمان رفاه و تامین مسکن دانشجویی» به دانشجویان هشدار داد.

ایسنا: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم نسبت به فعالیت غیرمجاز و سوءاستفاده یک سایت اینترنتی با عنوان «سازمان رفاه و تامین مسکن دانشجویی» به دانشجویان هشدار داد.
 
کیوان مرادیان کوچک سرایی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار کرد: یک سایت اینترنتی جعلی تحت عنوان «سازمان رفاه و تامین مسکن دانشجویی» مدتی است با سوءاستفاده از دانشجویان درخصوص ارایه تسهیلات مسکن دانشجویی وعده‌های دروغینی به دانشجویان داده است.
 
وی با بیان اینکه این سایت به هیچ عنوان مورد تایید وزارت علوم نبوده و هیچ ارتباطی با صندوق رفاه دانشجویان ندارد، گفت:‌ این سایت جعلی همچنین از آرم صندوق رفاه وزارت علوم سوءاستفاده کرده که این امر نیز تحت تعقیب قانونی است.
 
به گزارش ایسنا، مدتی است یک سایت اینترنتی تحت عنوان «سازمان رفاه و تامین مسکن دانشجویی» با ارسال پیامک و ایمیل به دانشجویان طی ارایه وعده‌های دروغین نسبت به کسب اطلاعات شخصی دانشجویان و سوءاستفاده‌های مالی از دانشجویان اقدام می‌کند.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *