هشدار یوسف تیموری به مردم دربارهٔ ماهواره

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

یوسف تیموری بازیگر سریال خروس که برای شبکه دو سیما ساخته می گردد گفت: مردم نسبت به تلویزیون کم لطف شده اند و بیشتر وقتشان را صرف تماشای محصولات کشورهای دیگر می کنند اما باید بدانند ممکن است در آینده دچار چندگانگی فرهنگی شوند.

سینما پرس: یوسف تیموری بازیگر سریال خروس که برای شبکه دو سیما ساخته می گردد گفت: مردم نسبت به تلویزیون کم لطف شده اند و بیشتر وقتشان را صرف تماشای محصولات کشورهای دیگر می کنند اما باید بدانند ممکن است در آینده دچار چندگانگی فرهنگی شوند.

یوسف تیموری، بازیگر نقش کامران در سریال «خروس»  اظهار داشت: نقش من در این سریال پسری به نام کامران است که همان خروس این مجموعه تلویزیونی است که به سبب کار در پیتزا فروشی، «خروس» مجبور است برای جلب توجه مشتریان لباس عروسک خروس را به تن کند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، شخصیت کامران علاقه خاصی به حیوان خروس دارد و در یک سکانس که قرار است سر خروسی را ببرند حال کامران دگرگون می گردد.

تیموری که پیش از این در سریال طنز «راه در رو» با آقاخانی همکاری داشته است، بیان کرد: سعید آقاخانی کارگردان و مصطفی کیایی نویسنده این سریال را از سالها پیش می شناسم و با آنها همکاری داشته ام و حتی به واسطه این اشخاص وارد تلویزیون شده ام.

وی در خصوص فیلم نامه سریال «خروس» اظهار داشت: مصطفی کیایی در عین حال که طنز می نویسد می تواند برداشت جدی از کارش را به خوبی به مخاطب انتقال دهد و طنزهای ریز و نهفته ای را در مطلبش می گنجاند و خوشبختانه از آن دسته از نویسندگان نیست که یک صفحه از دیالوگ های بامزه اش را به بازیگر تحویل دهد و به نظر من فیلم نامه این سریال دارای طنزی قوی است.

بازیگر نقش خروس درخصوص تصویربرداری با دوربین روی دست توسط امیر معقولی در این سریال بیان کرد: برای ساخت این سریال، معقولی و آقاخانی با هم هماهنگ می باشند حتی من بیشتر اوقات برای بازی با معقولی هماهنگ می کنم. وی با تصویربرداری از زاویه های سخت و عجیب غریب جذابیت خاصی به صحنه ها می بخشد.

تیموری با اشاره به حضور کمرنگ طنز در تلویزیون در سال های اخیر افزود: مدتی است حضور سریال های طنز در تلویزیون کمرنگ و کار خوبی ارائه نشده اما از نظر من این نوع طنز جایش در تلویزیون خالی است.

وی با اشاره به اینکه مردم نسبت به تلویزیون کم لطف شدند ادامه داد: انقدر سیستم های ارتباطی بسیار شده که مخاطب به همه جور سریال و تولیدات کشورهای دیگر به راحتی دسترسی دارد اما بعدها این نسل و نسل بعدی متوجه می شوند که دچار اشتباه و چندگانگی شده اند چرا که در کشوری زندگی می کند که از لحاظ فرهنگی با شرایط آن سریال ها هماهنگی ندارد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ