هشدار یک شاهزاده سعودی نسبت به مسدود کردن شبکه‌هی اجتماعی

۱۷اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است شاهزاده میلیاردر عربستانی تأکید کرد درصورتی که رژیم عربستان به بستن شبکه های اجتماعی اینترنتی اقدام کند وارد جنگی ازپیش باخته شده است.

به گزارش نسخه اینترنتی امروز روزنامه القدس العربی، شاهزاده ولید بن طلال دیروز با بیان این مطلب درمقاله ای کوتاه درشبکه اجتماعی اینترنتی تویتر افزود شرکت مخابرات وفناوری اطلاعات عربستان باید توجه داشته باشدکه شبکه های اجتماعی اینترنتی وسیله وابزار ملت برای رساندن صدایش به رهبران کشور است بنابراین حتی محض فکر کردن به بستن این شبکه ها اشتباه خواهد بود و به منزله وارد شدن درجنگی ازپیش باخته واعمال فشار به شهروندان است.

این روزنامه افزود شاهزاده ولید بن طلال مدتی پیش بخشی از سهام تویتر را به مبلغ سیصد میلیون دلار خرید واکنون یکی از سهامداران بزرگ این شرکت به شمار می رود.القدس العربی نوشت شرکت مخابرات وفناوری اطلاعات عربستان چند ماه پیش از شبکه های اجتماعی اینترنتی خواسته بود کنترل بیشتری بر بخش گفتگوی اینترنتی وتصاویر این شبکه ها اعمال کنند وگرنه صفحه شبکه های مزبور در عربستان بسته خواهد شد.

این روزنامه افزود هنوز معلوم نیست شبکه های اجتماعی اینترنتی از جمله تویتر و فیسبوک و نیز شرکت مخابرات عربستان چه اقدامی را دراین باره به عمل خواهند آورد
IT Iran
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ