هفته فیلم ایران در برلین افتتاح شد

هفته فیلم ایران در برلین افتتاح شدبا نمایش فیلمهای «اینجا بدون من»، «آقا یوسف»، «کنعان»، «دعوت» و «ورود آقایان ممنوع»؛
هفته فیلم ایران در برلین افتتاح شد
تاریخ درج : ۲۶ تیر
سرفصل : خبرهای روزانه   |   منبع خبر : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : هفته فیلم ایران با نمایش پنج فیلم ایرانی با محوریت«نقش زنان در آینه جامعه امروز ایران» با حضور بازیگران و عوامل فیلم‌ها به همت موسسه رسانه‌های تصویری و با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در برلین آغاز به کار کرد.

به گزارش سینمانگار، هفته فیلم ایران با نمایش پنج فیلم ایرانی با محوریت«نقش زنان در آینه جامعه امروز ایران» با حضور بازیگران و عوامل فیلم‌ها به همت موسسه رسانه‌های تصویری و با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در برلین آغاز به کار کرد.

هفته فیلم ایران در برلین در تاریخ ۲۵ تیرماه با اکران فیلم سینمایی «اینجا بدون من» و با حضور بهرام توکلی کارگردان و آتوسا قلم فرسایی طراح صحنه و لباس این فیلم کار خود را آغاز نمود.

همچنین در طول برگزاری این هفته فیلم سینمایی «آقا یوسف» با حضور هانیه توسلی و لادن مستوفی فیلم سینمایی «کنعان» با حضور افسانه بایگان و تهیه کننده آن مصطفی شایسته، فیلم سینمایی «دعوت» با حضور محمد پیر هادی تهیه کننده و آناهیتا نعمتی بازیگر این فیلم برای دوستداران سینمای ایران به نمایش در خواهد آمد.

در اختتامیه این هفته فیلم نیز فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» با حضور علی سرتیپی تهیه کننده این فیلم برای مخاطبان به نمایش در می آید.

بنا بر این گزارش، کلیه فیلم‌ها با زیر نویس آلمانی پخش خواهد شد و بعد از اکران هر فیلم جلسه پرسش و پاسخ و گفتگو با عوامل فیلم انجام خواهد شد.
 

نظرات خوانندگان


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *