هلاکت سرکرده گروه مسلح طارق بن بسیار

۲۰ آبان ،

وقوع سه انفجار تروریستی در درعا، کشته و زخی شدن شماری از اشخاص مسلح در حلب، حمص و دیرالزور و انفجار بمب در جنوب دمشق از جمله خبرهای مربوط به سوریه است.

به گزارش تفسیری مشرق به نقل از مهر، خبرگزاری سوریه گزارش تفسیری داد تروریستها، سه دستگاه خودروی بمبگذاری شده را در درعا منفجر کردند که بر اثر آن هفت شهروند سوری کشته شدند.

این رسانه به نقل از منابع رسمی از کشته شدن شماری از تروریستها و خسارتهای سنگین آنها در دیرالزور، حمص و حلب خبر داد.

این رسانه از به هلاکت رسیدن یکی از سرکرده های تروریستها به نام ابراهیم عبدالکریم فرمانده گروه موسوم به لشگر طارق بن بسیار در دیرالزور خبر داده است.
 

علاوه بر کشته و زخمی شدن شماری از تروریستها در عملیات نیروهای ارتش سوریه، چندین خودروی متعلق به تروریستها که بعضی از آنها مجهز به تیربار و حامل سلاح و مهمات بود، منهدم شد.
 

انفجار در محله دف الشوک دمشق

از سوی دیگر بر اثر انفجار یک دستگاه خودروی بمبگذاری شده در ورودی محله دف الشوک دمشق، سه نفر زخمی شدند.

شبکه اسکای نیوز عربی به نقل از مخالفان سوری مدعی کشته شدن دو عضو حزب الله لبنان در درگیریهای محله صفصافه حمص شد.
 

این شبکه همچنین در خبری دیگر ادعا کرد گروههای مسلح بر منطقه تل تمر نزدیک الحسکه مسلط شدند.

درخواست مخالفان سوری از غربی ها و متحدانشان

به گزارش تفسیری این شبکه، جرج صبرا رئیس تازه گروه موسوم به شورای انتقالی سوریه خواستار حمایتهای تسلیحاتی بیشتر از گروههای مخالف در سوریه شد. وی بر تشدید اقدامات مسلحانه گروههای مخالف تاکید کرد.
 

انفجار یک بمب در جنوب دمشق
خبرگزاری عربستان گزارش تفسیری داده است یک بمب در جنوب دمشق که شاهد درگیریهایی میان نیروهای ارتش و اشخاص مسلح وابسته به گروه موسوم به ارتش آزاد است، منفجر شد، این بمب در محله الزاهره الجدیده در جنوب دمشق منفجر شده است.

سانا نیز گزارش تفسیری داد تروریستها با موشک یک مجتمع مسکونی در میدان جرج خوری را هدف قرار دادند که دو زن بر اثر آن زخمی شدند.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *