همایش مدیریت جهادی در دانشگاه تهران

جام جم آنلاین: اولین همایش مدیریت جهادی با حضور صاحبنظران دانشگاهی و مسئولین اجرایی کشور، روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش جام‌جم‌آنلاین آنلاین، “ذبیح‌اله زارع” دبیر اجرایی اولین همایش مدیریت جهادی گفت: این همایش با همکاری دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی و امام حسین (ع) و به همت موسسه مدیران جوان پویا چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

زارع با اشاره به ضرورت نگاه ویژه به توانمندی‌های بومی در مدیریت کشور، گفت: این همایش با هدف اغنای روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی و دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش و تطبیق آن با برنامه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی جایگاه مدیریت جهادی در نظام اسلامی ایران را از جمله محورهای علمی همایش مدیریت جهادی عنوان کرد و اظهار داشت: «مدیریت جهادی در نگاه مقام معظم رهبری»، «مدیریت علمی و مدیریت جهادی»، «اسناد فرادست ملی و مدیریت جهادی» و «نقش مدیریت جهادی در چشم انداز ۱۴۰۴ ایران اسلامی» از دیگر محورهای این همایش است.

زارع توجه به مدیریت داوطلبانه، تحول آفرین، پویا و انعطاف ‌پذیر در مأموریت‌ها را از ضرورت‌های برگزاری همایش مدیریت جهادی دانست و تصریح کرد: استقبال جهاد از پذیرفتن مسئولیتهای خطیر در هر دوره با توجه به نیاز انقلاب و تطبیق آن با تشکیلات جهاد از معرفهای بارز پویایی در جهاد است.

دبیراجرایی اولین همایش مدیریت جهادی با اشاره ضرورت بهره‌گیری از دست‌آوردهای مدیریتی سالهای پس از انقلاب و دوران جنگ تحمیلی، گفت: چالش‌های بومی سازی مدیریت از جمله موضوعاتی است که در قالب میزگرد تخصصی و با حضور صاحبنظران دانشگاهی در این همایش به آن پرداخته می‌شود.

 وی افزود: در این همایش نشست‌های تخصصی با موضوع «فرهنگ، مدیریت اسلامی و مدیریت جهادی»، «مدیریت علمی، تولید ملی و مدیریت جهادی» و «مدیریت دولتی و مدیریت جهادی» برگزار می‌شود.

زارع با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس شهدای مدیریت جهادی در حاشیه اولین همایش مدیریت جهادی، گفت: با همکاری مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران، گواهینامه معتبر شرکت در این همایش، روز پایانی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محورهای همایش و میزگردهای تخصصی و جدول زمان‌بندی اولین همایش مدیریت جهادی به سایت http://karamadi.com    مراجعه کنند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ