همبانک همراه اول چیست؟!

“همبانک سینا” با مشارکت اپراتور همراه اول در بانک سینا راه اندازی می شود.

این خدمت جدید و پیشرفته از روز دوشنبه ۲۹ خرداد ماه و همزمان با عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) به مشتریان بانک سینا عرضه می شود.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی بانک سینا، اولین محصول مشترک بانک سینا با اپراتور همراه اول در جلسه ای مشترک با حضور دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک سینا، مهندس وحید صدوقی مدیرعامل اپراتور همراه اول، دکتر حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، دکتر ولی الله فاطمی مدیرعامل شرکت خدمات نرم افزاری توسن و جمعی از مدیران و مسئولان بانک سینا، همراه اول، جیرینگ  و توسن عملیاتی شد.

در این جلسه مهندس صدوقی مدیرعامل اپراتور همراه اول، توسعه خدمات نوین و پیشرفته از طریق همراه اول را ضرورت جامعه امروز دانست و دکتر همتی مدیرعامل بانک سینا، دستیابی به این خدمت جدید را تحقق بخشی از ماموریت بانک سینا در تامین نیازهای بانکی جامعه امروز معرفی کرد.

بنا به همین گزارش، بانک سینا با مشارکت همراه اول؛ همبانک سینا که بانکداری همراه مبتنی بر بستر USSD  است را عملیاتی و راه اندازی کرد. “همبانک سینا” بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار بر روی تمامی گوشی های تلفن همراه و فقط با گرفتن کد # ۷۲۷ * قابل استفاده می باشد.
از این پس مشتریان بانک سینا می توانند با استفاده از “همبانک سینا” در هر زمان و مکان، حتی در خارج از ایران بدون هزینه رومینگ از خدمات انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دسترسی به اطلاعات حساب ها، مانده گیری، عملیات بین بانکی ساتنا و پایا، پرداخت اقساط تسهیلات و مدیریت چک و بسیاری خدمات بانکی دیگر بهره مند شوند.
از مزایای “همبانک سینا” می توان به امنیت، سرعت، دقت و سادگی در استفاده و پوشش تمامی گوشی ها تلفن همراه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار در هر جا و مکان اشاره کرد.

گفتنی است; برای نخستین بار در ایران و در آبان ماه ۱۳۸۹، خدمات حقیقی بانکداری همراه، بعنوان ابزاری نوین در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک کشور، با قابلیت انجام خدمات بانکی از طریق تلفن‌همراه در هر لحظه و هر کجا به مشترکین ایرانسل عرضه شد.

در این زمینه از آرشیو ایستنا :
– برای نخستین بار در ایران; خدمات بانکداری همراه ایرانسل راه‌اندازی شد

لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

اخبار ICT در ایستنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ