همراه‌اول منتظر ۲۰میلیون شماره تازه است

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

همراه اول پس از مواجه شدن با کمبود شماره برای تخصیص ۲۰ میلیون شماره‌ تازه به رگولاتوری درخواست داد که بی‌پاسخ مانده است؛ معاون رگولاتوری در این خصوص می‌گوید: به سبب بدهی مخابرات به دولت این درخواست را اجابت نکرده‌ایم.
بهمن‌ماه سال ، مدیر عامل همراه اول از کمبود شماره در این اپراتور و درخواست برای در اختیار گرفتن ۲۰ میلیون شماره تازه خبر داد.
وحید صدوقی گفت: همراه اول با افزایش تعداد مشترکان با کمبود شماره مواجه شده و در سال ۹۰ برای تامین بخشی از شماره‌های مورد نیاز خود ناگزیر به سلب امتیاز سیم‌کارت‌های بلااستفاده شد.
وی یادآور شد: همراه اول در فرودین‌ماه سال درخواست تخصیص ۲۰ میلیون شماره تازه (شامل دو رنج ۱۰ میلیون شماره‌ای) به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کرده و هنوز پاسخی دریافت نکرده است.
اکنون لطف‌الله سبوحی به مشکل کمبود شماره در اپراتور اول و درخواست این اپراتور برای در اختیار گرفتن رنج‌های تازه پاسخ داده است.
لطف‌الله سبوحی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس در خصوص اینکه چرا درخواست همراه اول از رگولاتوری برای تخصیص دو نامبرینگ تازه، بی‌پاسخ مانده گفت: فعلاً این درخواست را اجابت نکردیم، به سبب بعضی مشکلاتی که دارند.
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در توضیح بیشتر گفت: به سبب اینکه شرکت مخابرات ایران به سازمان تنظیم مقررات بدهی داشت، کمیسیون تنظیم مقررات فعلاً این درخواست را مورد بررسی قرار نداده است.
وی یادآور شد: تا زمانی که حقوق و حق‌السهم دولت به صورت کامل مشخص و پرداخت نشود تقاضای تازه را اجابت نخواهیم کرد.


iTanalyze.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ